Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by xcut77 View Post
    apropo de marii soferi, cam asa am gasit eu masina in parcare pe data de 2 ian dupa masa de pranz , un betiv se dadea cu masina de serviciu si s-a oprit in mine...Asa ca degeaba te feresti...
    Pacat de masina ca e nou-nouta,jigodii inconstiente.Si eu am avut accident,avea masina 4 luni,a intrat unul cu un Tico in spatele masinii,era sa-l strang de gat.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #17
      xcut77...fi sigur ca cineva va ramane fara carnet...si cum el a fost nesimtit si a plecat de la fata locului poti trimite pozele la bucuresti la upc...sa vada si cei mari ce subalterni au...
      sigpic

      Comment


      • #18
        Originally posted by valeriuciprian View Post
        xcut77...fi sigur ca cineva va ramane fara carnet...si cum el a fost nesimtit si a plecat de la fata locului poti trimite pozele la bucuresti la upc...sa vada si cei mari ce subalterni au...
        Stai linistit ca ei stiu ce subalterni au, nu-i nintereseaza, bani sa iasa...Ptr astia nu e decat o singura solutie...shotgunu..da nu sa-l omori, sa-l lasi handicapat, sa nu mai poata duce sticla la gura sau picioru pe pedala...gata ca ma enervez din nou si nu are rost...

        Merci ptr solidaritate oricum

        Comment


        • #19
          Asa arata parcarea mea acum 2 zile...
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • #20
            Azi am mers cu un Logan 1,4 (pasager nu sofer). Daca avea gura cred ca-l injura pe sofer.
            1 mi-a facut organele interne compot prin stilul de schimbat viteze (numai in suturi)
            2 schimba numai la 2000 de rotatii. In 20 de m deja era la a 4-a.
            3 mergea cu a 4-a cu 30 de km/h
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • #21
              sofer dom`le nu gluma....cand am zis ca`i grea soferia....in fine...cum stati cu (,(VIRGULA)) culoarea masinii in perioada asta?? la mine e din 2 culori: albastru mineral oleaca si gri in mare parte...nasol cu vremea asta ....si`nca ceva...care`i treaba cu loganurile din 2007 ca trebe duse`n service pt ce verificare??? mi`a zis maica`mea ca a dat ceva pe la tv...stie careva mai multe detalii?

              Comment


              • #22
                Aici gasesti informatii:
                Probleme tehnice Logan : probleme motor,probleme cutie viteze ,probleme ambreiaj ,probleme frana ,probleme bord

                Comment


                • #23
                  ms mult bluee

                  Comment


                  • #24
                    cu placere

                    Comment


                    • #25
                      andrrei_ro stii bancul cu Bula cand a facut baie ca a gasit tricoul care l-a pierdut cu un an in urma. Cam asa e si cu culoarea masinii.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • #26
                        ) sa stii rocri..oricum pan`n martie crek nu mai vede spalatorie..asa ca dupa spalare o sa fiu mirat...sper s`o recunosc ca e a mea si nu alta

                        Comment


                        • #27
                          cum am zis mai inainte...culoare masinii in perioada asta este cam cea din poze...si intrebarea e: merita spalata sau nu? app...jegu` e cel mai bun antifurt )
                          Attached Files

                          Comment


                          • #28
                            fratilor vreu si eu o parere
                            vreau sa`mi pun stopuri clare si nush care din urmatoarele modele ar da mai bine la culoarea mea (albastru mineral) ...
                            astept pareri!!!
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              Eu le-as pune pe cele fumurii. Acum depinde si pretul...

                              Comment


                              • #30
                                pretul este undeva in jur de 7 mil setu la majoritatea..mai putin cele pus pe loganu` albastru mineral..alea jumate jumate...care sunt 3 mil 600 la metro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google