discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • discutii generale

    aici putem discuta orice.de la ce-am visat azi-noapte pana la ce polei era dimineata pe sosea..

  • #2
    risc sa-mi sara iar cineva in cap, dar exista topic gen "discutii despre orice va trece prin cap" sau asa ceva...acolo se discuta exact ce vrei tu... scuze inca o data, n-am vrut sa fiu rau...
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #3
      ok...RAULE! ..te iert

      Comment


      • #4
        se poate lasa...o sectiune de discutii generale pentru partea de BUZAU ....
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          Unde gasesc in Buzau spray vopsea auto pt un Logan Rosu Toreador? Apropo, voi cum cosmetizati zgarieturile?

          Comment


          • #6
            Originally posted by marycrys007 View Post
            Unde gasesc in Buzau spray vopsea auto pt un Logan Rosu Toreador? Apropo, voi cum cosmetizati zgarieturile?
            Gasesti la Clio vis-a-vis de spitalul municipal din Micro XIV. Sau poti sa te duci la Splash sa iti polisheze micile zgarieturi. Fac treaba buna baietii. Eu acolo m-am dus mereu pentru zgarieturi.

            Comment


            • #7
              Originally posted by bz_26_zzz View Post
              Gasesti la Clio vis-a-vis de spitalul municipal din Micro XIV. Sau poti sa te duci la Splash sa iti polisheze micile zgarieturi. Fac treaba buna baietii. Eu acolo m-am dus mereu pentru zgarieturi.
              Eu am o zgarietura "de bun simt" facuta cu cheia de un binevoitor (daca-l prindeam ii rupeam mana si-l bateam cu ea) dar asa pana la chit; ma gandeam sa-i dau ceva vopsea cu un spray sau am inteles ca mai sunt niste creioane corectoare cu vopsea si apoi un polish. Cred ca data viitoare o spal la Splash si cer o parere acolo.
              Oricum merci bz_26_zzz!

              Comment


              • #8
                In legatura cu creioanele alea corectoare....Sunt niste panarame. In primul rand ca se cunoaste pe unde ai dat cu creionul si apoi ca la prima spalatorie....Se duce creionul. E un fel de ruj ) te sfatuiesc sa nu incerci ;)

                Comment


                • #9
                  ANUNT

                  Cine vrea schimbare lumini bord si deschidere portbagaj din telecomanda sa ma anunte. Preturi mult sub pretul pietei Orice culoare doriti, pun si poze cu bordul.
                  Attached Files

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by bz_26_zzz View Post
                    ANUNT

                    Cine vrea schimbare lumini bord si deschidere portbagaj din telecomanda sa ma anunte. Preturi mult sub pretul pietei Orice culoare doriti, pun si poze cu bordul.
                    Salut,
                    M-ar interesa deschiderea portbagaj cu telecomanda, zi-mi un pret .

                    Comment


                    • #11
                      Danutzz, cu ceva timp in urma userul Mythica zicea ca rezolva deschiderea portbagajului din telecomanda, dar nu l-am mai vazut pe forum. Si eu sunt interesat, i-am trimis mesaj pe PM, dar nu raspunde. Daca rezolvi, da-mi si mie de stire. Bafta!
                      Zambeste, maine poate fi mai rau!

                      Comment


                      • #12
                        Am raspuns pe PM cu intarziere, scuze inca o data. Va pot ajuta cu modulul pentru comandarea actuatorului din cheia cu telecomanda a masinii. Actuatorul se poate monta ori de cineva priceput (nu e foarte greu, il poate monta oricine daca citeste cu atentie comentariile altor utilizatori) sau de o firma specializata. Nu va pot ajuta si cu montarea actuatorului, imi pare rau.

                        Comment


                        • #13
                          salut

                          Eu mi-am montat singur deschiderea din telecomanda pt portbagaj dc vreti va pot ajuta cu montajul pot face rost si de modul pt actionarea actuatorului

                          Comment


                          • #14
                            Salut,
                            spune-mi si mie mai exact unde e situat Splash asta?
                            Si cam ce preturi au oamenii, ca am o problema cu lacu... A sarit...De buna ce e vopseaua...

                            Comment


                            • #15
                              salut

                              Splash este pe aleea sporturilor in apropiere de sala sporturilor langa depozitul constam dar nu stiu ce preturi au

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google