discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by marius111976 View Post
    Splash este pe aleea sporturilor in apropiere de sala sporturilor langa depozitul constam dar nu stiu ce preturi au
    Mersi fratioare,
    dar ia sa vedem daca a mai vazut cineva asa ceva si daca se poate rezolva.....
    PS:va rog studiati aceste probleme pe care le am la loganu care e din feb 2008, versiune ambiance, 4262 km
    Attached Files

    Comment


    • #17
      salut

      Am mai vazut asa ceva la cineva care a avut auto colant pe ea si cand a dat autocolantul jos pe plafon ramasese ceva de genul asta

      Comment


      • #18
        Speedy...Vad ca esti din bucuresti. De ce nu iti faci polish acolo?

        Comment


        • #19
          Originally posted by bz_26_zzz View Post
          Speedy...Vad ca esti din bucuresti. De ce nu iti faci polish acolo?
          Salut inca odata,
          bz_26_zzz stau in bucuresti insa m-am nascut in Buzau si imi place sa cred ca voi ramane buzoian toata viata....
          venind vorba de polish in bucuresti, mai bine ma arunc de la balcon decat sa ma duc la un cocalar sa mi-o scuipe ala...Asa ca prefer oamenii din buzau...
          Da tu ce stii iese la polish cat de cat beleaua....?

          Comment


          • #20
            Originally posted by marius111976 View Post
            Am mai vazut asa ceva la cineva care a avut auto colant pe ea si cand a dat autocolantul jos pe plafon ramasese ceva de genul asta
            Stii ceva? A rezolvat-o cumva?

            Comment


            • #21
              salut

              Nu am mai vb cu persoana , dar masina nu mai e in garantie ca ai garantie si la vopsea

              Comment


              • #22
                Daca doriti sa polishati ceva , va sta batranul la dispozitie cu orice polishari ,retusuri vopsea , vopsit bari plastic sau revopsit orice piesa .. Preturi foarte mici...0745974333 maracineni.

                Comment


                • #23
                  Logan Club Tg-Jiu va doreste ca sarbotorile de iarna sa va aduca sanatate si fericire, implinirea tuturor dorintelor si sanatate celor dragi. La multi ani!!!

                  Comment


                  • #24
                    Ultimele zile ale anului sunt gata sa treaca prin clepsidra timpului! 2009 este aproape sa-si deschida primele file albe, necunoscute. Va doresc sanatate, bucurii si impliniri!

                    Comment


                    • #25
                      Mai bz-26-zzz, si-mi si mie un nr de telefon, si un pret estimativ, daca se poate, ca as vrea si eu sa schimb luminile la bord, la turometru si vitezometru m-ar interesa niste plasme, daca stii cum se pun, si ledurile alea unde iti indica ceasul, temperatura apei si cata benzina ai in rezervor.

                      Si, stii cumva daca se fac prin buzau resoftari ?, Daca da da unde ?

                      Mersi.
                      Last edited by utilizatorul; 3 February 2009, 22:54.

                      Comment


                      • #26
                        salutare, cat costa schimbatul luminilor la bord?
                        respect!

                        Comment


                        • #27
                          baga-ti ID de mess: bz_26_zzz

                          pretul e in functie de ce anume vreti sa schimbati.....pretul este mai mult decat acceptabil zic eu :P

                          Comment


                          • #28
                            Imi pare rau ca ma bag cu japca .. dar as vrea sa invit pe oricine doreste pe 28.03.2009 la Ploiesti .. azi ne-am adunat si noi vreo 14 masini si vrem sa facem intalniri cat mai mari !!!
                            Sper sa ne onorati cu prezenta !!

                            Logan Club Ploiesti

                            Comment


                            • #29
                              Mai da ce de intalniri se fac la noi in Buzau. La noi lumea e mai fudula sau mai "smechera". Ceva intalniri si noi? Da sa fie in week-end.

                              Comment


                              • #30
                                Va doresc un Paste fericit , cu multa bucurie in suflet .
                                , sunt cu ochii pe voi !
                                :thumbsup:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google