discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Fie ca LUMINA INVIERII sa va aduca numai liniste in suflete si bucurii alaturi de cei dragi!
    Lc. Sibiu
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • #32
      LoganClub Pitesti va ureaza "Un Paste fericit!"...restul e Logan!

      Comment


      • #33
        sunt si eu interesat

        un numar de tf imi dai si mie?
        Last edited by crystyan95; 18 April 2009, 21:45. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #34
          Hristos a inviat . Logan club Galati va ureaza un "Paste Fericit" restul e logan.

          Comment


          • #35
            Va salut dragi colegi!
            Va retin atentia cu o chestiune importanta!
            Pentru cei care vreti sa participati la NATIONALA de la Sibiu, cu cazare, va rog frumos sa va expuneti parerile vis a vis de locatia propusa de noi ! (postul 202)
            Va multumesc mult!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • #36
              Votati cu incredere pe info pro , mai intai a fost distractie…ptr simon claudiu, L.C Deva, multumim ca suntem uniti si ne ajutati, numai bine!( 100 de l de bere)
              cu respect kenjiro_sanga, L.C. Deva
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • #37
                Dragi colegi, va rog sa va inscrieti pe lista de cazare pentru INTALNIREA NATIONALA DE LA SIBIU cei care doriti pana cel tarziu31.05.2009!
                Sau pe lista de Duminica!
                Multe surprize placute! Foarte multe...........
                Ca idee...o tombola.........cu premii dragute si interesante...!

                Va multumesc si va asteptam!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • #38
                  Cum fac sa aflu cata benzina mai am in rezervor.Stiu ca era ceva cu tinutu apasat nustiu cate secunde....Imi explica si mie cineva?Scuze daca am postat gresit am cautat un topic de genul dar nu am gasit

                  Comment


                  • #39
                    Tine butonul de la aparatul de bord apasat,pune-i contactul tinind in continuare apasat pana cind incep acele de la turometru sa baleieze,o sa-ti apara un numar care inseamna versiunea de soft a uch,apoi dai drumul la buton si prin apasari succesive te poti plimba prin tot meniul pentru a vizualiza datele sau erorile memorate.Nu-ti fie teama nu poti strica nimic din acest meniu,pentru a iesi din meniu se ia contactul.Bafta.

                    Comment


                    • #40
                      sal.
                      am si eu nevoie de un set de sigle cu clubul vostru daca aveti cumva, vreau sa fac un tablou pentru internationala de anul viitor.
                      mersi
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • #41
                        nu exista asa ceva la noi

                        Comment


                        • #42
                          ok, poate in viitor faceti si voi ca vad ca majoritatea au inceput sa personalizeze sigla
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • #43
                            Dragi colegi, LoganClub Bacau va invita la a V-a intalnire regionala pe 27 septembrie. Va rugam sa va anuntati prezenta aici

                            Comment


                            • #44

                              aicea trebuie trimise pozele cu masina si userul pentru filmuletul cu membri logan club
                              pana la 10 noiembrie. Cine vrea bineinteles.
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • #45
                                Salutare Baieti.
                                Super oferta la Service APAN BRAILA situat pe soseaua BUZAULUI langa SPITALU JUDETEAN un LITRU DE ULEI ESTE 1 LEU.
                                Ca sa beneficiati de oferta trebuie sa achzitionati de la service filtru de ulei,filtru de aer si bujii si primiti ULEIU CU 1 LEU LITRU DE ULEI la motoarele pe benzina.
                                La motoarele diesel trebuie sa achizitioani filtru de aer, filtru de ulei si filtru de motorina si tot asa primiti ULEIU CU 1 LEU LITRU DE ULEI.C e ziceti baieti nu este buna oferta grabitiva deca vreti sa beneficiati de oferta.Oferta este pana la sfarsitu luni DECEMBRIE.
                                SALUTARE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google