Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ce nasol
    Doar intra pe forum odata la 1 luna!!!
    Poate isi schimba parerea si devin loganisti
    sigpic
    !

    Comment


    • #32
      hai ca pana la urma o sa ne strangem vezi tu cum faci sa iei permisul cat mai repede. Bafta

      Comment


      • #33
        Mersi
        Pe unde ma duc incerc sa promovez forumul
        sigpic
        !

        Comment


        • #34
          Ok multa bafta nu ar fi nimic daca acei 8 useri ar fi activi nu doar asa 1 data pe luna.

          Comment


          • #35
            Eu gata,am terminat cu prima sesiune .Mai am sapt viitoare inca 2 si am terminat definitiv.

            si in legatura cu userii inactivi...Eu de multe ori intru pe forum,verific ce s-a mai scris si trec mai departe,dar de multe ori nu prea am ce sa zic.Daca sunt acasa nu e zi sa nu intru cel putin odata.

            si intalnirile se fac mai tarziu,cand termina si ceilalti cu concediile...Pana atunci ii vine si masina lui alex

            vdmihai daca reusesti sa faci rost de un sticker de-ala mic sa-mi iei si mie unu te rog.
            http://datingsidorsingel.com/

            Comment


            • #36
              Care vreti stickere sau tricouri sa imi ziceti ca poate vorbesc eu cu keanu sa trimita mai multe impartim taxele postale si vi le aduc la prima intalnire. Sau pentru cei din Tg-jiu cand mai am drum prin oras.

              Comment


              • #37
                Sticker...Parasolar?
                http://datingsidorsingel.com/

                Comment


                • #38
                  Salutari, Daca aveti masinile mai vechi de 2 ani la Lazarservice se face tratament anticoroziune gratuit. Am fost eu azi si am facut. Cei de la service nu spun acest lucru. Eu am o cunostinta acolo si mi-a spus sa merg la ei si sa le spun ca am auzit ca fac acest lucru. Am mers si mi-au facut programare. Operatia dureaza cam 2:30 - 3 ore. Se face si un control al caroseriei.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by lukyan View Post
                    Sticker...Parasolar?
                    Inainte sa comand pentru mine va spun si imi ziceti atunci care ce vreti.
                    Comanda o sa fie cand imi iau masina ca sa fie mai aproape intalnirile

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Cleo11 View Post
                      Salutari, Daca aveti masinile mai vechi de 2 ani la Lazarservice se face tratament anticoroziune gratuit. Am fost eu azi si am facut. Cei de la service nu spun acest lucru. Eu am o cunostinta acolo si mi-a spus sa merg la ei si sa le spun ca am auzit ca fac acest lucru. Am mers si mi-au facut programare. Operatia dureaza cam 2:30 - 3 ore. Se face si un control al caroseriei.
                      Serios?
                      Ar fi bine sa sa fie asa
                      Dar imi este frica atunci cand ma duc sa zica ca nu e asa .
                      sigpic
                      !

                      Comment


                      • #41
                        Cel mai bine cred ca ar lamuri lucrurile cineva care stie exemplu: @andrei

                        Comment


                        • #42
                          O idee buna
                          sigpic
                          !

                          Comment


                          • #43
                            Multumesc gresisem threadul.
                            Pai acum am citit pe net de intrebarile din mecanica si se spune ca ar fi 1% din chestionar iar altii spun ca le au picat 6 intrebari...!Ma rog
                            Eu invat din asta e bun??
                            Attached Files
                            sigpic
                            !

                            Comment


                            • #44
                              Cel mai bine intreaba instructorul la care faci orele

                              Comment


                              • #45
                                Pentru cei din targu jiu spune-ti-mi o spalatorie unde face polisare si spalare scaune eventual preturi.
                                Multumesc
                                sigpic
                                !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google