Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu unu nu fac referinte la nimeni,eu am spus ca ma dau,in momentul de fata nu am nimic la masina,nu ulei,nu cauciucuri,nu scaun,nu suspensie,nu am nimic facut la ea,si tot zic ca ma dau,si o sa ma dau,dar tu alex ai suspensia...cauciucuri....scaun.....nu inteleg de ce mergi inchis si spui ca nu sti daca te dai...sau poate ii mai pui 100cp...asta e altceva frate..vrei sa oferi surprize...spectacol....acum poate vor aparea comentarii ca sunt ofticat ca ai pregatito,dar e gresit,fiecare se da cu ce are si cum poate,dar credeam ca suntem o echipa......sti cu ceva ani in urma cind mergea gorjul la craiova la vtm toti erau ofticati pentru ca se stia ca la toate grupele gorjenii erau pe podium iar ei ca organizatori aveau de asteptat......sper sa fiu inteles

    Comment


    • nu ti.am promis bha ca iti dau scaunu meu....

      Comment


      • da mai grut,scuza-ma am uitat,ue vorbeam de altceva,dar nu mai conteaza acum......

        Comment


        • Masina mea pe parte de putere nu are nici cea mai mica modificare nici macar resoftate........... asa ca nu stiu de ce intereseaza pe cineva ce zic eu.........

          Comment


          • eu iti urez multa bafta si un timp cit mai bun......ghinionul tau e ca nu alergam la aceeasi grupa......

            sau noroc...depinde acum de vreme....
            Last edited by coco_vtm; 1 April 2011, 18:11. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Da man ghinionul mei lasa sa mergi tu sa faci un timp cat mai bun. Ne credeam colegi ok nu asa cu fitile......... Chiar sunt dezamagit de ce se intampla.
              Oricum multa bafta din partea mea

              Comment


              • ce aveti mah de va certati.
                fiecare se da cum poate si cu ce are.
                orcum grupa pana in 1400 e usoara,pe cand alexe din cate am vb cu sarpe tu pici cam nasol cu hondele de 1.5 , 16 care sunt criminale cum trag,vectre, astre de 1.8.,usureazo cat de mult poti,poti face ceva frumos cu loganul poti si pe podium sa ajungi.
                mult succes la amandoi.
                eu va tin galerie la amandoi suntem gorjeni si terminati cu injectiile toti,daca se dau se dau din placere.
                PS si acum va rog terminati cu injectiile la adresa mea chiar va rog frumos,daca aveti ceva sa imi ziceti spuneti in fata sau sunteti inca fetite cu 2 codite?????nu vin aksa bine si aud vorbe ca ala a zis de tine nush ce ala nush ce etc.terminati odata cu strambele si pupatu in .....

                Comment


                • Eu nu am zis nimic el a atacat primul si logic ca eu am fost deranjat fiindca eu am avut respect pentru toti........

                  Comment


                  • daca nu incetati cu injectiile ma supar pe voi...injectorilor...aveti cumva 16vulve?
                    Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                    Comment


                    • Eu nu injectez nimic si nu am fost niciodata implicat in asa ceva dar se pare ca altii au ce au cu mine......

                      Eu aici am pus punct nu mai zic nimic....
                      Last edited by alex86; 2 April 2011, 01:02.

                      Comment


                      • Originally posted by iulyancosty View Post
                        daca nu incetati cu injectiile ma supar pe voi...injectorilor...aveti cumva 16vulve?
                        cumpara-ti si tu daca tot ataci.
                        Sa iti zica gimu ce zice lumea despre tine (cica tu mergi cu 2 masini pe strada)sa iti explice el mai multe.
                        punct

                        Comment


                        • sa fie clar un lucru,la 1,4 cmc e un renault de da fum la multe din 1,6-1,8cmc,la fel si la grupa lui alex,problema e ca eu si alex mergem bazati pe ceea ce stim si putem face,eu unu nu mai pun urechea la nici o injectie ,iar daca te-am jignit cumva eu imi cer scuze alex,dar ai putea fi mai deschis in discutii sau sa fi mai maleabil la fel cum e tapliga[copilul cu golful]cind e vorba de sfaturi sau ajutor.....sau poate esti prea bazat pe tine si atunci sa sti ca ,chiar nu o sa avem treaba unu cu altul,vom fi niste straini la concurs.

                          Comment


                          • orcum sunt f multe masini bune care se dau si au pus limita de 40 de masini din cate am inteles de la baieti,ca nu au timp sa termine pana la 2 cat au aprobare sa tina traseul inchis.

                            Comment


                            • speed shock nu fac referire la tine ca ai tu 16 valve...si nu ma intereseaza ce zice lumea despre mine atata timp cat nu cer la nimeni bani sa ma plimb cu masina. asa cum e ea lovita de tren facuta din 2 din 3 merge si nu ma rog de nimeni sa ma plimbe.
                              Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                              Comment


                              • ooo cearta fara mine si nustiam euDDeu zic sa va potoliti,vedem rezultatul....si acolo nu va dati pe bani ,va dati pentru ca sa va simntiti bine,sincer si eu as vrea,dar nu am mana voastra si sigur as veni cu ea pe platforma, asa ca stau pe margine,BAFTA PILOTILOR,am sa va tin galerie:P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google