Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Banuiam ca s-au luat masuri de genul dar vroiam sa stiu daca am si eu voie sa-i spun cuiva de la ziar.

    Comment


    • Am gasit marunt.
      My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

      Comment


      • Data viitoare poata marcam,ne strangem mai multi si poate facem ceva..colegi am si eu o intrebare pentru voi!!!Vreau sa imi pun pleoape pe farurile angel ce parere aveti?Da bine sau sa le las asa?

        Comment


        • arata destul de dragut. de la cine vrei sa le iei?
          sigpic

          Comment


          • De pe net dar nu stiu cum sunt sau daca nu sa le fac din autocolant albe asa cat vreau eu de late ce zici?

            Comment


            • Nu,, fara autocolant. Stai ca intru acum pe mess sa-ti zic altceva
              sigpic

              Comment


              • La multi ani !!!!!!!!!!!!! Multa sanatate!!!!!!!!!!!!!!! Sarbatori fericite!!!!!!!!!!!

                Comment


                • Va doresc pentru noul an sa aveti sanatate maxima,fericire cat cuprinde,bani cu carul iar in activitatea voastra in L.C.Braila numai realizari.Din tot sufletul"La multi ani"!
                  sigpic

                  Comment


                  • La multi ani si multa sanatate si fericire tot ce v-ati propus sa nu ramana neindeplinit si tot binele din lume la voi sa se opreasca!

                    Comment


                    • Mosul mi-e dator pentru ca l-am ajutat cu cadourile de Craciun, asa ca i-am cerut ca pe 2011 sa îti aduca:
                      Sanatate, fericire,
                      Mult belsug în casa,
                      Datorii putine,
                      Pace-n suflet, rod bogat,
                      Bucurie, gând curat !
                      Iara celui ce citeste Mosul din suflet doreste

                      La Multi Ani cu Sanatate, 2011 !
                      Butea Aurel Laurentiu
                      fara linkuri externe in semnatura
                      BR - 21 - CNB

                      Comment


                      • La multi ani prieteni braileni!
                        am ajuns si eu duminca acasa. am fost plecat la munte 4 zile unde m-am distrat de minune.
                        pe drum in Ianca s-a produs un accident destul de urat unde erau implicate 4 masini. am atasat o poza cu una dintre masini.
                        sa aveti drumuri bune, ca e tare riscant...
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • Brăilenii din Centrul Vechi păstrează, încă, porţiuni din vechile tuneluri folosite de turci, secole la rând - locul tainic unde era ascuns aurul Semilunii. Oraş de legendă, Brăila poartă în pântece urmele celui mai mare sistem defensiv construit vre...


                          Putina istorie nu strica.
                          Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                          Comment


                          • da frumos nea nelu
                            stiu si eu de o intrarean acele hrube
                            se afla an unitatea militara la care am facut armata
                            nu dau nume unitatii
                            am apucat de am intrat an ea odata dar numai cativa metri ca mea fost teama sa mai anintez ca nu era luminata si nu arata prea bine peretii

                            Comment


                            • Un cap al unui tunel din asta este in Gradina Mare... Acum e surpat.
                              Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                              Comment


                              • La multi ani tuturor celor care as serbeazaziua numelui sf ION
                                La multi ani nea nelu [ san ]l

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google