Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la multi ani tuturor cu nume de sfant Ion sau Ioana
    sigpic

    Comment


    • La multi ani SF. Ion

      Comment


      • a alimentat cineva de la statia de benzinarie AutoMat? am vazut acolo cel mai mic pret al benzinei, respectiv 4,95 lei/l. plata se face inainte de alimentare si se poate face cash sau cu cardul. Carburanţii sunt achiziţionaţi de la mai multe companii care activează pe piaţa din România: Rompetrol, Petrom şi Lukoil.
        cred ca odata cu amplasarea benzinariei in parcarea carrefour s-a dus si distractia curselor legale organizate acolo.
        Last edited by bogdan_1984; 7 January 2011, 15:34.
        sigpic

        Comment


        • La multi ani celor ce serbeaza ziua numelui!

          Comment


          • bogdane pentru curse cred k o sa le faca in parcare la armonia sau daca nu sa mai mareasca parcarea la carrefour si dupa aia face si pentru curse....sau...gasesc ei solutii stai linistit ;)

            Comment


            • am un coleg de servici care realizeaza traseul de indemanare de la curse legale. mi-a promis ceva...ca ma va implica intr-una din organizari

              cam aiurea... toaleta unuia dintre supermarketurile noastre din braila.
              Attached Files
              Last edited by bogdan_1984; 8 January 2011, 18:38.
              sigpic

              Comment


              • altceva mai obisnuit...

                tot la supermarket, tot la noi .... dar e deja ceva obisnuit, nu?
                Chiar daca poza e mai veche, situatia e de actualitate in fiecare zi....
                Masini de la dezmembrari din Germanica, inmatriculate ici colea, sunt smecheri prin Romania, de ti se face greata...
                Attached Files

                Comment


                • merge cineva la regionala? eu nu merg. am vrut doar sa va anunt.
                  mai multe detalii aici.http://www.loganclub.ro/forum/intaln...11-t28150.html
                  sigpic

                  Comment


                  • Stefane, in loc sa ii multumiti ca deschide ochii ca se uita si pe alte arii decat Braila si mai si anunta de intalniri, il injurati?
                    sigpic

                    Comment


                    • Criza mare la Braila. Nimeni de la noi nu participa la regiolana, pina acum . Galatenii sunt deja pe lista.
                      Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                      Comment


                      • aveti grija pe unde va lasati masinile. sa nu ramana blocate din cauza zapezii aruncate de pluguri, iar plopii si copacii se rup sub greutatea zapezii.
                        sigpic

                        Comment


                        • luam garajul dupa noi sac

                          Comment


                          • eu am "furat" un loc de parcare. este asa de multa zapada in jurul masinii, de zici ca am bagat-o in cazemata. acoperis ii mai trebuie
                            sigpic

                            Comment


                            • Si uite ce aduce nenea goagal' la noi pe site ,,,acilea ,,,

                              Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


                              dragut ...
                              Butea Aurel Laurentiu
                              fara linkuri externe in semnatura
                              BR - 21 - CNB

                              Comment


                              • Da la multi ani pt nea tase [johntase] pacat ca nu mai apare si el pe la intalniri
                                Last edited by Cristi_LCD; 26 January 2011, 13:46.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google