Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a scapat o pasarica o vorba precum unui superior de la noi din br nu i-ar mai conveni functia...... oare asa sa fie? ia lamureste-ne tu donmu LCD...

    Comment


    • si eu am auzit aceeasi soapta, la intalnire, dar vad ca nimeni nu zice nimic pe aici in legatura cu asta.
      sigpic

      Comment


      • ce repede va informati

        Comment


        • si eu am auzit ceva.. dar am preferat sa nu ma bag din moment ce nu s-a facut nici un anunt.. si e bine sa nu va bagati nimeni pana nu se face vreun anunt aici pe forum daca e sau nu adevarat

          Comment


          • Asta e o chestie ce se discuta fata-n fata la intalniri nu pe forum ca pe-urma zice lumea ca ne-am certat.

            Si pana o sa ne hotaram ce si cum inca mai moderez pe aceasta zona.
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • poi si daca se tot discuta fata in fata mai Cristi de ce ai zis la unii si la altii nu ? ca uite.. acum apar discutii

              Comment


              • yep. i-ai zis doar lui stefan si ai plecat . asa se discuta fata-n fata?
                sigpic

                Comment


                • mai dar ce informati sunteti. eu nu stiam
                  lasa ma ca vom trece si peste problema asta si nu se va schimba nimic.
                  sigpic

                  Comment


                  • Da i-am spus lui Stefano ca o sa trebuiasca ales altcineva ca nu mai am timp de organizator si am plecat pentru ca inghetasem.Bocna. La prima intalnire in conditii meteo favorabile va spuneam la toti. Si cand spun toti ma refer la toti nu doar la cei ce intra pe forum.
                    Si mai terminati cu discutiile astea ca nu suntem in Egipt. Totul e doar ceva local nu mai agitati apele aiurea.


                    Bogdane tinand cont ca nu ai venit la intalnire cam greu sa fi aflat ceva chiar daca faceam publica hotararea mea. Doar daca nu esti paranormal.

                    Deci in concluzie nu va agitati, cand o sa ne permita vremea si cvorumul o sa vorbim de "functii". Si fara mistouri ieftine, ironii sau alte chestii de-astea ca nu am chef si rabdare.
                    Last edited by Cristi_LCD; 2 February 2011, 09:34.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • liniste ma .. liniste multa pe aici .. nimic nimic nu se mai vorbeste

                      Comment


                      • Pai ma Cristi, fara suparare, dar ce e asa mare lucru de zis?

                        In mod normal, cine e al doilea organizator (co-organizator) ar trebui numit organizator si aia-i, nu? Si eventual, el sa aleaga un alt co-organiator.

                        Trebuie vreme frumoasa, timp si chef pentru asa ceva? Iar cei ce nu intra pe forum, ar trebui sa incerce macar o data pe saptamana sa vada ce se mai discuta, daca nu, la intalniri afla si ei.
                        sigpic

                        Comment


                        • Hopa hent..am zis eu ca e ceva in neregula cu cristi ca nu il mai vazusem eu pe la intalniri nu se supara nimeni vorbim doar!

                          Comment


                          • @iamagi: in mod normal da ai dreptate dar poate ceilalti membri sunt de alta parere. .
                            Chestia cu timp si chef era pentru a raspunde la ironii ieftine.

                            @koz: sa nu exageram. Nu-i nimic in neregula, doar nu mai am timp.
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • supunem la vot fratilor...cine e de acord si cine nu...pentru organizator si pentru co-organizator...da sa avem de-ia care sa ii duca capu...si sa aibe stofa de lider...parerea mea

                              Comment


                              • La intalnire nu pe forum.
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google