Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    acum am apucat si eu sa imi beau cafeaua, ca am avut o dimineata mirobolanta.....NOT.
    O zi buna va doresc si "succesuri"
    sigpic
    Logan 1.4 Dynamic Blue

    Comment


    • #17
      >>>

      Pe principiul "culmea leneveli e sa te trezest mai repede cu o ora ca sa oti lenevi mai mult" ... de maine imi pun ceasu sa sune cu o ora mai devreme.

      numa bine
      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

      Comment


      • #18
        si totusi iata o ora matinala de postare ..asta la care postez eu acuma 01:05. e ce ziceti matinala .. la munca ca e dimineata lnesilor..
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • #19
          Asa asa sebi pune biciu pe ei )

          e dimineata ... deci cafeau cine o da?
          Last edited by DISSSEL; 11 February 2011, 02:25. Reason: Automerged Doublepost
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • #20
            cucuvelelor!!...nu aveti somn?..buna dimineata...cafea la toata lumea.."fara numar fara numar'.... sa aveti grija de voi..drumuri bune..apropo de drumuri buna...azi tre sa merg pana Campulung Muscel iar drumu pe la Dambovicioara e prafff!!....
            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

            Comment


            • #21
              neatza baieti si fete, lasa Doriane ca la tractoru tau nu-i problema drumu ala
              mah Sebi nu toata lumea "lucreaza" ca tineD
              sigpic

              Comment


              • #22
                neata dragi colegi.
                acum m-am trezit si eu si servesc cafeluta linistit,pentru prima data saptamana asta linistit.
                un week end la maxim.
                vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                Comment


                • #23
                  esti linistit ca ti-ai vazut ospatarita kata ..
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • #24
                    @Sebi: am spus ca imi beau cafeaua linistit,nu ca sunt linistit!
                    beau cafeaua linistit pentru ca toata saptamana am fost de diminieata,si serveam cafeaua in reprize!
                    vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                    Comment


                    • #25
                      hai baieti la o cafeluta, acum am venit de la examen si am motive sa fac cinste



                      ps.: DOAR AZI FAC CINSTE MAINE FACE SEBI CINSTE
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        cum ma kata si nu tie dor de ospatarita ?
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • #27
                          le avea pe ale ei,dar pana sa imi fie dor de ea mai e.
                          plus ca toata ziua o vad cand intru pe forum.
                          oricum mi-e dor de o pizza din aia mare,cu piept de puicuta de export,mielu' stie de ce!
                          vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                          Comment


                          • #28
                            cafelina de Kronstadt

                            neata celor care nu ajungeti departe!
                            haideti la o cafelina de Kronstadt
                            Attached Files
                            lipsa text

                            Comment


                            • #29
                              Mersi domnul bleizer de cafea foarte buna
                              sigpic
                              nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

                              Comment


                              • #30
                                neatza, cavalerii mei cum e cu cafeluta? cine o da?
                                sebi parca era randu tau, dar tu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google