Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Da... cavaleri si domnite din cetatea Kronstadt ...servim cafeaua ,ne pregatim de munca sau servici ,si va un inceput de saptamana bun voios si cat mai bun ..spor la bani si odihna ..
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • #32
      cam matinal cu cafeaua aia,mai lasa si tu mai spre dimineata,sa vezi atunci ce de cafele trebuie sa dai tu!
      vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

      Comment


      • #33
        buna dimineata osteni mei!ca sa va arat ca-s baiat fin..dimineata asta va servesc cu o cafea ca sa va "revergorati" prospata si aromata proaspat macinata..mmmm ce bine miroase!! bafta multa! drumuri bune
        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

        Comment


        • #34
          >>>

          Multamim , multamim ... foarte buna cafeaua
          numa bine si drumuri bune
          Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

          Comment


          • #35
            baieti eu azi m-am trezit mai tarziu, ca am fost obosit. daca mai puteti duce, dau si eu o cafea
            sigpic
            Logan 1.4 Dynamic Blue

            Comment


            • #36
              da da stresule noroc ca tem sunat ..ca altfel dormeai mult si bine ..vezi ce bine e sa te sun dimineata la prima ora ?..

              Si ca sa va treziti bine ...sa traiti bine ... si cu cafea bine facuta ....
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • #37
                buna dimineata!!.am un feeling asa...ca vine primavara...m-am saturat de racait geamuri dimineata....hai cu caldura!!....cafea la toata lumea...drumuri bune si bafta la bani
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • #38
                  neata dragi colegi!
                  mersi Doriane de cafea,chiar acum am servit cafeluta si ma pregatesc ssa merg la munca,pentru mine urmeaza o saptamana de cosmar la munca!
                  o saptamana faina sa aveti!
                  vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                  Comment


                  • #39
                    Si dupa cum vam obisnuit ..la aceasta ora matinala ..merge o cafea fiebinte ...un telefon dat lui stres...si sa avem spor la munca si bani in punga..
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • #40
                      buna dimineta domnisoarelor!!...cafeaua e de la mine in dimineata asta..drumuri bune la toata lumea si spor la bani...
                      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                      Comment


                      • #41
                        >>>

                        dau si eu o cafea cu lapte si frisca la toti ... deci eu si nenea Dorian va invitam la o cafelutza )
                        trafic linistit si spor la munca.
                        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                        Comment


                        • #42
                          Buna dimineata stresuuuuu...e dimineata ..hai la cafea ..
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • #43
                            mah tu ma pacalesti, io stiu ca iarna nu-i ca vara, dar tot e cam intuneric afara
                            sigpic
                            Logan 1.4 Dynamic Blue

                            Comment


                            • #44
                              da da ..dar e ora matinala ..e dimineata..deci e ora de cafea ..
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • #45
                                mai e cafea?
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google