Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • buna dimineata!!!! o zii adevarata de primavara ne asteapta!!!
    hai bah ca a iesit bine!!!!
    ne vedem duminica..ma duc sa o duc pe Cocutza inapoi acasa!!!..am adus-o la regionala iar acuma..vajuu!!..acasa!!
    mi-a spus sa va salut..
    haideti sa aveti o saptamana faina!!!
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • Neata gasca,multumesc tuturor pentru tot,am dat dovada inca odata de o mare familie deci,SE POATE sa fim si cum trebuie!
      Mike e ragusit si cu mare durere de oase,dar oricum va saluta politicos s-aveti o zii frumoasa si o saptamana plina de caldura pusi!

      Comment


      • Care sare repede cu o cafea ... ca imi trebura gladiolele si vocea ... ))
        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

        Comment


        • Buna dimineata azi sunt darnica si va las pe voi sa alegeti ce doriti sa beti si sa aveti o zi cat mai buna. Pusi pusicei
          Attached Files
          Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

          Comment


          • >>>

            Esti o dulceata Cucu Bauu-le .... parca ziua e mai buna acum
            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

            Comment


            • Buna dimineata dragilor,hai repede o cafelutza sub nas si spor la munci,s-aveti o zii cat mai buna si usoara pusic

              Comment


              • Hai cu cafelutza,pentru toti cei treziti si cu ochisorii mari,sa aveti o zii usoara si munca la fel! Miky va tzuca sa fiti cumintei pa pa paa

                Comment


                • Multzamim de cafea D`onsoara Miky
                  O zi superba tuturor ....
                  Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                  Comment


                  • dar ce ati patit ma, de nu scoate nimeni nici un cuvant pe aci? inca nu v-ati trezit? un weekend placut va doresc

                    Comment


                    • LA MULTI ANI si tot ce iti doresti Corvin!!!

                      Comment


                      • LA MULTI ANI Corvin
                        sigpic

                        Comment


                        • merge careva maine la raliu pe poiana sau la modarom?

                          Comment


                          • am fost la cheia si pe poiana..

                            Comment


                            • Sa nu veniti voi la Raliu...nu se poate.....oricum felicitari celor care au aceasta pasiune si au venit azi la Rally...a fost o zi superba cu andrelanina la maxim din partea echipajelor concurente...au fost cateva iesiri in decor dar spectaculoase...si unii piloti sau dat la maxim .. ce mai nu se compara nimic cu sunetul si cu mirosurile de cauciucuri si motoare incinse pe o proba ....probe care au solicitat pilotii si indemanarea acestora la maxim.
                              PS. Logan Club Kronstadt a fost prezent si reperezentat cu succes prin cativa din noi...
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • adica io si cu tine!!!!..aaa si sa nu uitam de banner!!!
                                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google