Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na hai bubule sa ma bag si io in seama
    LA MULTI ANI!!! Si sa cresti mare,sanatate maxima si multe alte chesti ce vrei tu sa le ai !!!
    sigpic

    Comment


    • La Multi Ani bubu !!!

      Sa ne cresti mare in fizic caci in inima esti mare de tot.

      ps : te-am vazut pe tine si pe sorin la tv intr-un spot publicitar
      sigpic

      Comment


      • LA MULTI ANI Bubu !!! Iti doresc toate cele bune, kilometri cat mai multi fara incidente si benzina cat cuprinde in rezervor
        sigpic

        Comment


        • Mersi pentru urari ...

          evol: da mah ... Ne-am facut de ras cu spotul ala. De fapt ne-or facut altii. SORIN: eu zic sa faci scandal si sa modifice spotul sa te scoata afara acum ca nu mai esti pe la noi

          stie careva cum dau de MOS ? Pentru treaba cu tricouri. Nu am nr lui de telefon iar tavi care sigur il are s-a dat la ... Si nu imi raspunde la telefon.
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • LA MULTI ANI! Bubu
            sigpic

            Comment


            • La multi ani bubu !
              Mereu superiori unui sat cu caini si oi

              Comment


              • Originally posted by bubu_vasile View Post

                evol: da mah ... Ne-am facut de ras cu spotul ala. De fapt ne-or facut altii. SORIN: eu zic sa faci scandal si sa modifice spotul sa te scoata afara acum ca nu mai esti pe la noi
                Lasa @bubu_vasile, ca doar asa putem ajunge celebri, si poate la alegerile viitoare nu mai avem nevoie de atatia bani pentru campanie (sorinj - primar, bubu - presedinte CJArad).
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • La multi ani bubu si multi BANI
                  :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                  Comment


                  • La Multi Ani pt ieri, sanatate la toata familia Bubule!

                    Acum o intrebare: ati vazut cumva in Arad taxiu' ala rosu (diesel) de la Alfa? ....
                    E un taxi rosu, scoate un fum de te indoaie si tot portbagaju' e ciuruit de gloante... Ma intereseaza ''povestea'' lui.

                    Comment


                    • Lol )ciuruit de gloante io n-am observat... E Logan ?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Octavian___28 View Post
                        La Multi Ani pt ieri, sanatate la toata familia Bubule!

                        Acum o intrebare: ati vazut cumva in Arad taxiu' ala rosu (diesel) de la Alfa? ....
                        E un taxi rosu, scoate un fum de te indoaie si tot portbagaju' e ciuruit de gloante... Ma intereseaza ''povestea'' lui.

                        Pai probabil e ciuruit de "gloante" de alea de hartie adica stickere, la care am vazut la multi pe masini,(care de la departare arata reale) deci daca nu e pe pipaite nu cred ca ii ciuruit de din alea
                        Last edited by bubu_vasile; 4 June 2008, 19:58. Reason: s-a rezolvat dublura
                        sigpic

                        Comment


                        • Si poate ca scoate fum de la o instalatie de fum ca la disco )
                          sigpic

                          Comment


                          • Lol acuma am vazut, ma scuzati pentru dublu post,dar imi cam face figuri site,sau netul meu(nu stiu)ca am dat add replay si nu sa mai intamplat nimica!Si aatunci am mai incercat odata si vad ca a pus pe ambele!!
                            de ce nu stiu!!!Asa ca sorry,puteam sa dau edit,asta am si vrut! Dar......
                            sigpic

                            Comment


                            • Life goes on
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Asa asa bubu, da cu matura ca tu iti permiti!!Asa mai mere
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google