Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    @hd06usj: Ptr colatarea capotei cu negru mat a spus ca el nu s-ar baga sa-ti puna fiindca motoru se incalzeste si diferenta dintre aeru rece de afara si aeru cald de sub capota, mai ales ca se incalzea si capota sa trezit cu multe cute pe ea...

    @virago: ptr imitatia de carbon a spus in felul urmator...ptr unul singur nu se baga fiindca nu ii prea iese nimic dar daca ne strangem mai multi sau minim 2 ar fi la 100 lei/caciula cu folia si montajul lui.

    Comment


    • #17
      Pai aja mai bine stang si eu fonduri si ma bag la cea de carbon si numai bine sa ne stragem mai multi.

      Comment


      • #18
        Man tu vorbesti serios?! Deci 100 lei capota cu tot cu folie imitatie carbon?!?!Pai daca e asa eu si azi vin sa-mi colanteze...deci eu sunt primul abonat, oricand, oriunde.
        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

        Comment


        • #19
          Saluate LCVJ ... va place noua bara ??
          Attached Files
          http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

          Comment


          • #20
            Arata foarte bine. Felicitari ! Poate pe viitor colaboram pt modificarea masinii mele :P

            Comment


            • #21
              Arata foarte bine Mat, un pret ne-ai putea spune
              HD-87-DLR

              Comment


              • #22
                Da super bara Mat dar stii ce ii lipseste akum???Arcuri sport.
                Ti-ai cumparat o noua bara sau ai modificat-o pe cea veche?Vrem mai multe detalii!!!!

                Comment


                • #23
                  bara este de la pilot tuning ... costurile de achizitie pe seite parca era de 515 lei daca nu ma insel .. plus vosit plus altele o gramada de bani.... a mea e de la un prieten si reconditzionata , pt ca a suferit un accident dar a iesit fff bine si numai o zi jumate am muncit sa o repar si asta la foc rapid. pt mine costurile au fost o masa si respectul fatza de doi prieteni ai mei care au un garaj unde lucreaza ... sunt ff buni meseriasi ... deci spoiler 0 lei - kit 0 lei - vopsea 0 lei - fibra pt reparatzie 0 lei - sita tuning 30 lei , o masa si restul prietenie ...
                  Attached Files
                  http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                  Comment


                  • #24
                    frumosa masina , si prieteni adevarati
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      am tot vazut loganuri albe cu capota , plafonu si porbagaju negru, dar ma gandeam oare cum ar arata negru cu spoilerul alb capota alba pavilion alb si porbagaj alb....
                      sau loganuri cu duci pe miloc, pe stanga sau pe dreapta , cum ar arata pe diagonala sa inceapa de pe spoilerul din fatza stanga sa comntinue pana in spate si sa se se termine pe spoilerul din dreapta spate {diadonala} ... pareri ....
                      http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                      Comment


                      • #26
                        Arata bine masina, dar cred ca arata misto si combinatia negru-alb!

                        Fratilor, ce ziceti? Ne intalnim maine undeva sa mai discutam si noi ca baietii?!
                        Last edited by virago; 10 April 2010, 21:57. Reason: Automerged Doublepost
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • #27
                          Chiar akum citeam pe net si am gasit folie imitatie de carbon pe alb.Ar fii cv sa iti faci capota alba..dar sincer nu stiu ce aspect ar avea.Invers nu am vazut la nimeni.
                          Da un search adanc pe google si vezi ce gasesti

                          Comment


                          • #28
                            poza in care e si alb e modificata ... ce zicetzi care e cea mai buna varianta? eu zik cu alb dar problema e cu politzia si itp`ul .. oare o sa am probleme daca o fac si cu alb ca in poza ?

                            poza cu masina lasata cu burta de pamant e tot modificata
                            Attached Files
                            http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                            Comment


                            • #29
                              Mat e piesa bara de e fata,asteptam si la cea de pe spate sa vedem cu ce ne vei surprinde.

                              Baieti am vb si de stikere si deja e data comanda pe saptamana viitoare le vom avea.
                              Last edited by IonutUSJ; 12 April 2010, 15:37. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • #30
                                si mie imi trebuie stikere cand le luatzi datzi`mi un tel ...ms
                                http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google