Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si eu ma bag daca nu muncesc
    Keep It Real! Keep It Simple!
    sigpic

    Comment


    • si noi ne bagam :d
      sigpic

      Comment


      • si noi!trei adica)
        Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

        Comment


        • Sambata ne gasim sa discutam cati bani sa punem si sa vedem cati mergem...

          PS: Nicule, vezi ca mai tre sa dati cate 3 lei la transport pentru stiker. din ce stiu e cam 8 lei.
          Last edited by FlorianYFL; 4 April 2012, 23:04.
          Nu-i bai...

          Comment


          • da floriane dau...dar eu numai ajung pe la intalniri ca numai am masina

            Comment


            • floriane banii de la bluestar kwo sunt la mine.mai vrei ceva?)ca-ti dau)
              Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

              Comment


              • Sambata daca e frumos va rog sa veniti mai devreme, cei care vreti sa mergem la padure, sa punem bani sa facem cumparaturi.
                Nu-i bai...

                Comment


                • mergem la padure duminica?nu ar fi mai bine sa mergem sambata ca oricum duminica ploua

                  Comment


                  • Nu ploua ma .si ce fac sambata ma duc la.padure si duminica de pasti cand toata lumea se duce la.padure noi stam in.casa?
                    sigpic

                    Comment


                    • pai da ma dar duminica stam si noi cu familia la masa...sau daca e mergem mai dupa amiaza la padure...

                      Comment


                      • Noi suntem o familie , la ora 11:00-11:30 o sa plecam la padure ( daca e frumos )
                        Nu-i bai...

                        Comment


                        • deci sambata la ce ora ne vdm pt cumparaturi sau dastea?

                          Comment


                          • Originally posted by FlorianYFL View Post
                            Noi suntem o familie , la ora 11:00-11:30 o sa plecam la padure ( daca e frumos )
                            ne-ai lovit la buba floriane...bravo ma.asa mentalitati avem noi nevoie!restu stati acasa cu mami)
                            Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                            Comment


                            • stai a doua zi cu familia. eu zic pe la 4 jum sa ne gasim si la 5 sa mergem la cumparaturi.
                              sigpic

                              Comment


                              • E bine 4 jumate, dar sa stim si ce vreme va fi duminica
                                Nu-i bai...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google