Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    @ Renault - fami rost de un cauciuc nou Michelin e3a, 185/65 x 15, platesc bine....
    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

    Comment


    • #17
      89MIR-resoftarea am facut-o cu niste baieti care au venit de la Pitesti de la uzina de la Dacia

      RENAULT-eu vreau filtru, te rog sa-mi iei unu (oricum de calitate tu vei raspunde in fata membrilor Logan Club Resita), sper sa fie OK calitativ. Oricum la banii astia ce vrei.
      Scuze ca am postat de doua ori la rand.
      Last edited by bubu; 29 January 2010, 15:55. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #18
        eu am folosit o data filtru polen cu carbon marca Zero Pollution si nu am fost multumit asa ca am revenit la MANN fara carbon
        "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

        Comment


        • #19
          Flaviu si Bubu in 6 februarie merg la tm si stau pana in 9 si va cumpar la amandoi filtre cu carbon la 19 lei si din 10 incolo vi le pot monta.

          Comment


          • #20
            Multumesc anticipat, inclusiv pentru montaj.

            Comment


            • #21
              @shenny - 0polution am eu, dc nu ai fost multumit? il am cred ca de 15k de km
              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

              Comment


              • #22
                pentru ca intra mai mult praf decat cu MANN
                "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                Comment


                • #23
                  buna
                  a-ti mai facut ceva cu sigla locala?
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • #24
                    Pe strada Fagarasului nr.7 scara B, parter, au adus detectoare pentru noile radare.
                    Informatii la telefoanele 0255223556 , 0744.857.895 de luni-vineri 08.00-16.00

                    Comment


                    • #25
                      ce fel de detectoare?
                      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                      Comment


                      • #26
                        Sunt testate sau e ABUREALA?
                        Last edited by Moonshadow; 14 March 2010, 17:00.
                        "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                        Comment


                        • #27
                          Cum zice si shenny, sunt testate, si mai ales cat costa?

                          Comment


                          • #28
                            Salutari

                            O intrebare la voi.... stie careva .. sau aveti careva o janta de tabla in plus? ca mi-am zapacit una... irecuperabil Pls anuntati-ma :d si daca se poate sa dati si pret :d Salutari

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by FLORARIU View Post
                              Pe strada Fagarasului nr.7 scara B, parter, au adus detectoare pentru noile radare.
                              Informatii la telefoanele 0255223556 , 0744.857.895 de luni-vineri 08.00-16.00


                              Alea nu sunt detectoare, sunt statii radio cum au TIR-istii
                              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                              Comment


                              • #30
                                In data de 15 aprilie va avea loc lansarea Daciei Duster in reprezentate si m-am gandit sa fim si noi prezenti acolo mai exact la caransebes. Astept propuneri si daca sunteti deacord.
                                Last edited by Renault; 31 March 2010, 22:12.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google