Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ioi invidiosule nu mai fi ofticat ) cand venim la sibiu iti aduc o bere sa iti treaca supararea )

    Comment


    • tvstar1(Sergiule), stai linistit, ca la Timisoara sunt sunt cei mai buni baieti. Daca-i cunosti n-ai cum sa te mai superi.
      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

      Comment


      • fara alcool, sa poata conduce
        In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

        Comment


        • Originally posted by tvstar1 View Post
          Un moderator sal corecteze pe COCALARUL asta ca tare urat vorbeste cu ce ia gresit Adimrv oare ?????
          Stai linistit ca asa e el defect de fabricatie , e de al nostru fara suparare
          sigpic #

          Comment


          • multumesc pentru info. am sa incerc in ambele locuri. jantele sunt zgariate si necesita vopsire. fiind echilibrate nu se simte nici o bataie. masina sta bine cu ele pe asfalt. inca odata multzam fain
            gidy up horsy

            Comment


            • Intrebare intrebatoare ar fi posibil sa tranform un logan sa fie 4x4 ca dusterul? daca da exista sanse de omologare sa se poata circula pe drumurile publice?
              Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
              În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

              Comment


              • Second Si Noi

                Salutare baieti
                Ce ziceti de anvelope de iarna se merita sa iei noi sau e ok daca sunt second,dupa parerea mea daca iti iei second e ok sunt anvelope destul de bune si pretul e ok ,si gasesti si marci bune . Eu unu nu am avut probleme cu ele altii spun ca nu sunt de calitate si ca au avut probleme cu ele etc.
                Astept pareri de la voi.
                1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                Comment


                • parerea mea, noi si cu garantie
                  lipsa text

                  Comment


                  • Mai bine noi si de anul asta !
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • Ca orice lucru SH trebuie să ai grijă de unde le iei, pentru că deşi par a avea multă carne te poţi trezi că sunt vechi, poroase, scapă aer, au vreo gâlmă, ceva.
                      Evident, dacă mergi doar prin oraş, eventual doar în weekend, atunci îţi trebuie doar ceva care să aibă aderenţă.
                      Eu mi le-am luat noi dar asta pentru că am luat ceva mai low end (Debica Frigo 2) şi pentru că maşina este nouă.

                      Comment


                      • ei bine lucru nou e lucru nou da se mai uita omu la bani .... stiti voi cum e in perioada asta ....
                        1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                        ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                        Comment


                        • salutare oameni buni!
                          cumpar manere interior de prestige pentru ph1

                          Comment


                          • Noi. Ca exemplu:decat Goodyear Ultragrip sh mai bine Debica Frigo 2 noi. Si jantele vechi ascund capcane, s-ar putea ca reconditionarea lor (daca se mai poate face) coste mai mult decat diferenta pana la unele noi. Anvelopele de iarna noi, in conditii normale de folosire si maxim 2000 de km pe luna or sa va tina 3-4 ierni.

                            Comment


                            • buna intrebare....
                              In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                              Comment


                              • Noi decat sa dai o suma mica pentru ceva second si sa risti, mai bine faci o investitie si stii ca esti in siguranta
                                In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google