Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e cam naspa cu asigurarile astea. saptamana trecuta un prieten si-a facut un passat praf, a intrat un taximetrist in el. a fost declarat dauna toatala, masina a costat vreo 8000 de euro cumparata de vreo 2 ani, avea de toate pe ea, dar era din 2001 sau asa ceva. Astia de la asigurari i-au evaluat-o la 3500 de euro, conform la nu stiu ce tabel, in functie de an, motor, media km parcursi, bla bla bla si mai mult de 3500 nu ii da.
    deci astia de la asigurari sunt cam hoti.

    Comment


    • andy2heart are dreptate.... cunosc o situatie de geanu cu un fiat punto din 98 dauna totala 900euro.... omul l-a cumparat cu 2000 in acelas an.
      Cu ce iti da asigurarea cu ce mai iei de pe masina (piese/fier vechi) poate tot iti iei un logan.
      Bine ca nu ati patit mai nimic si ca sunteti bine.
      Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
      În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

      Comment


      • Casco face minuni am citit pe aici si ma gandesc sa imi fac full casco.
        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

        Comment


        • Daca iti pemiti si te gandesti ca vei avea evenimente neplacute cu masina se merita ) altfel nu cred ca este rentabil sa dai 1000-1400lei pe an pe casco.
          Eventual un casco lite adica doar pentru evenimente naturale grindina, zapada, copaci cazuti, inundatii...
          Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
          În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

          Comment


          • ovy.... pe asigurare si piese ai putea ajunge pe la 2000 euro... vorba baietilor, si un logan cu 2000 daca gasesti e ok, ca se "decoreaza" (nu degeaba e craciunul )

            capu sus, privirea inainte si mergem mai departe, ca doar suntem sanatosi daca e chiar asa, venim si pe jos la intalniri! (asa, mai ca mine...:P )
            In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

            Comment


            • sa vad cu ce bani ma aleg din toata cacealmaua asta si sa vad ce mai strang sa pot sa mi iau si io la anu o masinuta ca fara nam de gand ca treburile is treburi si e naspa cand depinzi de altii

              aveti idee in cat timp imi trimit fraierii astia de la bucuresti raportu cu suma si bla bla
              ca mo apucat pandaliile si leam trimis mail sa i intreb de sanatate ca pe ei i doare in aia de mine
              Last edited by ovy22@; 16 December 2010, 16:55. Reason: Automerged Doublepost
              1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
              ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

              Comment


              • Bradul e impodobit, Mosul inca n-a sosit, Incepeti sa colindati, Si pe el sa-l asteptati. Va veni la fiecare, Cu cadouri si-o urare: Un Craciun plin de iubire, Sanatate, fericire, Mult noroc si impliniri Si ani plini de bucurii. Sarbatori fericite si La mulri Ani!!!

                Comment


                • Sarbatori fericite !!!!!!!!!!!!!!!

                  Comment


                  • Sarbatori fericite loganistilor!
                    In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                    Comment


                    • De asemenea, va doresc si eu dragi colegi un Craciun linistit si sa va bucurati de cei dragi!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • Sarbatori fericite din partea membrilor logan club targoviste
                        sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Sarbatori fericite tuturor !
                            sigpic

                            Comment


                            • Sania s-a rupt, renii au murit de frig, eu mi-am rupt piciorul si am ramas intepenit in horn, spiridusii sunt la femei..anul asta cadouri n-avem Semnat Mos Craciun! La un brad impodobit Mos Craciun nu a venit Cozonac si prajitura Nu mai vrea ca-i rupt in gura Vrea doar bani si bautura Un Crac

                              Comment


                              • de la mine pentru toata lumea craciun fericit
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google