Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...craciun fericit !!!
    sigpic

    Comment


    • Craciun Fericit

      Va doresc un craciun fericit plin de cadouri si fericire!!!

      Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
      În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

      Comment


      • Am creat grup pentru LoganClub Sibiu pe Facebook. Cei care aveti acolo cont, dati un semn

        Link-ul e: http://www.facebook.com/home.php?sk=...84070238286516
        In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

        Comment


        • Craciun Fericit si un An Nou mai bun ca il meritati cu totii
          gidy up horsy

          Comment


          • merry x`mass la toata lumea ) si buna dimineata ca eu acuma mam trezit apropo de revelion eu si cu inca vreo 5 amici si amice venim la sibiu si intrebarea mea voi ce faceti de revel miscati ceva sau stati ca pensionari in casa ?

            Comment


            • s-ar putea sa fim noi prin piata pana pe la 1 de rev.
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • doar atita ? pfoai cat aveti pensia ))

                Comment


                • tu ai alte planuri?
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • nu doreste nimeni sa faca un protest la benzinarie? sa vb cu ceilalti din clubopel, bmw, sa ne strangem vreo 20 sa aratam ca si pe noi ne afecteaza scumpirea carburantilor?
                    fara

                    Comment


                    • Daca tin bine minte acum cativa ani cand a fost protestul impotriva taxei de prima inmatriculare au fost sute de masini si nu s-a schimbat nimic.... 20 50 100 de masini sa protestam la benzinarie nu rezolvam nimic...

                      Dar putem sa ne gandim la alte tipuri de carburant BIOdiesel gpl ... electric, hidrogen nu ne permitem...
                      Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                      În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                      Comment


                      • de revelion pana la urma voi fi in sibiu, cu inca cateva prietene la mine... dar poate facem o ieseala prin piata
                        In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                        Comment


                        • poi nu stiu dar venim 7 persoane sa ne petrecem revelu acolo si ma gadean sa facem ceva

                          Comment


                          • La multi ani ! vyp75
                            sigpic #

                            Comment


                            • mersi sefu, sa ne vedem cu bine
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • La multi ani si aici cam tarziu, dar ti-am zis pe facebook prima data

                                Cine va fi maine prin Piata Mare?
                                In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google