Discutii Generale Si Diverse Ale Membrilor LC Mures

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    dada....tot ala e pretu...ma suni cand vrei sa mergem si mergem;)
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • #32
      boon asa facem.inainte de nationala mergem:P.abia astept
      Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

      Comment


      • #33
        resoftare la diesel e 350 ron..dar zic eu merita,intreaba-l pe X@by el si resoftat dci-ul.

        Comment


        • #34
          aici in oras la noi?la cati km?

          Comment


          • #35
            Aici la noi in oras vine un tip de la Pitesti si eu la el am facut anul trecut.

            Comment


            • #36
              pana la urma cine e organizator LoganClub Mures ? NZN-u ?
              Its just a car ...

              Comment


              • #37
                mah.sincer,eu nu vreau sa fie el!

                pt ca o sa ii fie ciuda ca o sa piarda la liniute(stiu eu ce zic cu chestia asta,pt ca o sa vin cu un passat v6),si chiar nu vreau sa se ajunga la bataie acolo in parcare la terra,sa fiu nevoit sa chem niste prieteni,care sunt intr-un club.parca S.P.I.R. ii zice.sau pe aia de la D.P.I.R.
                deci pe 19 iul ora 18?

                Comment


                • #38
                  desigur poti sa vii cu passatu parerea mea e ca pierzi
                  aici nu e vorba de linii fratica , nici nu mai pomeniti de asa ceva e vb de INTALNIRI , cine se va ocupa de ele , atat de cele locale , regionale , nationala si de ce nu poate chiar internationale )
                  Its just a car ...

                  Comment


                  • #39
                    desigur ca am glumit.inca nu m-ati vazut ,dar sper ca v-ati dat seama ca sunt glumet din fire.

                    Comment


                    • #40
                      eu mi-am dat cu seama restu poate nu dau cu seamna ce intrebare e asta ))
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • #41
                        glumet esti ma luci....)eu zic o treaba...hai sa lasam liniutele...ca poate se mai uita cineva pe aici...si numa ne trezim din nou cu caschetele care intind bastonu...prietenii tai...)
                        chiar...noi inca nu avem organizator...
                        Last edited by FloNZN; 12 July 2009, 17:33.
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • #42
                          vrei sa fii tu ? :P
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • #43
                            io....?dapoi sa votam....cine vrea sa fie...votam....si care iese...sa nu zica dupaia nu stiu care ca nu stiu ce....supunem la vot...;)
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • #44
                              no care sunt nominalizatii pt organizator???sa stiu pe care sa votez si eu
                              Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                              Comment


                              • #45
                                eu il votez pe nzn ca am auzit ca face o bere......fara alcool

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google