Discutii generale si diverse despre orice ale membrilor LC Mioveni.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vai...sa'mi fie rusine (
    AG 65 V M C

    Comment


    • Pai sa-ti fie...eu in locul tau nu comentam la d-astia mai mari in grad.
      AG 16 Y M A

      Comment


      • o sa fiu dat afaraa?:-s
        AG 65 V M C

        Comment


        • O sa-ti fie chemati parintii la Bemo, preaviz de iegzmatriculare si la urmatoarea abatere esti pa.
          Aia e
          La toti ne e greu fratele meleleu.
          Last edited by al!n; 12 June 2011, 20:22.
          AG 16 Y M A

          Comment


          • te rog ma ajuti sa nu fiu dat afara, te rog te rog te rog te rog
            AG 65 V M C

            Comment


            • O sa vorbesc cu Marcel de la secretariat sa vedem ce si cum)
              AG 16 Y M A

              Comment


              • Oricum le multumesc fanilor mei pt sustinere si multumesc Alin mare om mare caracter esti fratele meleu
                AG 65 V M C

                Comment


                • Intrebare...

                  In ce data este regionala si ce program are?

                  Comment


                  • Si eu astept detalii despre ea Sunt nerabdator )

                    Comment


                    • observ aiki ca lumea are cv de obiectat de msy'u cand ei ar trebui sa-si vada de tuningu lor...!!!

                      Comment


                      • o sa dam comenzi de stickere ''suntem fanii lui madu''.. frate nu vezi ca esti penibil?madule gandesti ca un copil..eu nu stiu ce ai in cap...ce va deranjeaza pe voi la masina mea puteti discuta in particular ..si oricum nu o fac pe gustul vostru..vor veni toate la timpul lor..aaa si daca ai ceva sa imi spui vii si imi spui mie in fata ca e mai bine sa rezolvam in fata nu pe internet
                        Last edited by marius-MSY; 14 June 2011, 19:00.
                        sigpic

                        Comment


                        • eu sunt primul pe lista care doreste iar eu chiar am de gand sa infiintez un club" V'M'C club pt mine msy si kty

                          observ aici ca lumea are ceva de obiectat de msy'u cand ei ar trebui sa-si vada de tuningu lor...!!![/QUOTE]
                          Last edited by 91pon; 14 June 2011, 18:58. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Salut.
                            Cred ca trebuie sa intru putin in voi ca nu se mai poate
                            Iar incepeti in club cu "bisericute"si "barfa"?
                            Ala face,ala drege........nu-mi place ce faci la masina........nu-mi place ca ti-ai pus.........nu stiu ce..........
                            Asa ca aveti grija cind voi veni........
                            Ps:lasa-ti copilariile si aveti-va ca fratii ca va f..e altii
                            Numai bine.
                            Un Logan----YNG-----
                            Numai bine.

                            Comment


                            • @msy nu cred k a zis nimic nimeni de masina ta, iar ala penibilu' esti tu ca pui botu la orice )))) Si cine a zis k are ceva cu tine?)) Eu cu alin doar faceam putina caterinca ) (nu mai pune la suflet, ca si voi va legati de "proiectoarele" mele)
                              @91pon: tu mai bine ti-ai face un club de ponei cu cine ai enumerat!(am fost nevoit sa o zic si pe asta, daca taceai era mult mai bn)
                              @Augustin: Imi pare rau de clubu' asta s'a ajuns rau din cauza celor noi veniti care au venit doar pe misto... Oricum nu o sa mai vin asa des la bemo si nici altii nu or sa mai vina din cauza lor...
                              AG 65 V M C

                              Comment


                              • Si eu sunt nou venit dar nu cred " ca am venit doar de misto" ,nu inteleg cu ce am deranjat pe ceilalti ca vin si eu la intalniri?? :-?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google