Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare din Piatra Neamt. Stefan, am auzit ca ti-ai luat conductele de incalzire pentru locurile din spate. Poti sa-mi vinzi un pont? De unde , cum, cat?

    Comment


    • Teoretic mi-am luat, practic inca nu . Astept sa-mi ajunga coletul. Plus ca daca ajung inca nu am pe ce sa le montez. Hai ca iti zic mai multe pe privat ...

      Comment


      • Gata, mi-am recuperat masina din service. Cineva amator de o ultima intalnire pe 2008? Sa zicem duminca 28.12?

        Sarbatori fericite tuturor membrilor L.C Bacau!
        Facem intalnirea duminica sau nu?
        Last edited by nsa; 24 December 2008, 18:51.

        Comment


        • Cele mai calde salutari si urari, de la malul Dunarii. Sarbatori fericite va ureaza loganclubul Galati. Sa ne vedem cu bine in 2009

          Comment


          • din partea logan club brasov un craciun magic si multe daruri!!!!!!!!!!
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • Din partea Logan Club Mioveni va ureaza sa aveti un Craciun Fericit plin de bucurii si daruri multe si un An Nou ca mai bun si cu multe realizari.La Multi Ani !!!!!!!!!!!!!
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • Originally posted by nsa View Post
                Gata, mi-am recuperat masina din service. Cineva amator de o ultima intalnire pe 2008? Sa zicem duminca 28.12?

                Sarbatori fericite tuturor membrilor L.C Bacau!
                Facem intalnirea duminica sau nu?
                eu sunt de acord, mai e cineva amator??
                BC-69-PAD,,,va saluta
                sigpic

                Comment


                • Hai ca poate ne strangem sa ne uram La multi ani!
                  Posibil sa avem si niste musafiri din apropiere ... va spun mai multe cand stiu sigur ...

                  Comment


                  • La multi ani si ...mai multi CAI (CP) 2009 !! A propos ...sunt amatori de "implant" ?

                    Comment


                    • Bine ai venit, te asteptam duminca la intalnire si putem discuta mai multe ....

                      Comment


                      • Ultima intalnire pe 2008

                        Dragi colegi bacauani...tin sa va anunt ca LC NEAMT va fi prezenta la ultima intalnire pe acest an la voi in oras. Asa ca, incercati sa fiti prezenti, sa ne uram de bine, si sa ne cunoastem ,si recunoaste....
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • In conditiile in care colegii din P.Neamt fac deplasarea pana aici, nu cred ca este frumos sa nu ne gaseasca acolo, nu?
                          Asa ca rog toti membrii L.C. Bacau sa fie prezenti maine la ora 17 la Stadion.
                          Cine nu vine, risca sa fie scos din grup

                          Comment


                          • o sa ma deplasez si eu
                            BC-69-PAD,,,va saluta
                            sigpic

                            Comment


                            • Gata, s-a dus si ultima intalnire pe 2008. Multumim colegilor din P.Neamt pentru vizita, din pacate am fost cam putini care i-am asteptat.
                              Din 2009 se schimba foaia, fac condica de prezenta la intalniri
                              Poze nu au iesit ca era intuneric si blitzul meu e cam chior

                              Comment


                              • Sper sa fiu si eu invitat la urmatoarea intalnire

                                Sau sa fiu bagat in club
                                Last edited by KELBURTOS; 29 December 2008, 21:03. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google