Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uitati cateva poze dupa intalnirea de astazi LC Bc ,o intalnire super reusita cu multa zapada ,carne si voie buna !

    yooooooooooooo
    Attached Files
    Last edited by nsa; 23 December 2010, 09:22.

    Comment


    • Toata lumea din L.c. Bacau este rugata sa intre aici "Iesiri, excursii L.C. Bacau", pe ultima pagina si sa raspunda la cerere de revelion cu "da" sau "nu".
      Last edited by nsa; 23 December 2010, 23:33.

      Comment


      • Facem o intalnire pe 26?

        Comment


        • Stefan sincer eu nu pot veni ca sunt de servici,poate vine restul de lume !

          Comment


          • logan club

            Salut!Cum ma pot inscrie si eu in LC Bacau?

            Am uitat sa spun sunt din Comanesti.
            Last edited by titidav; 26 December 2010, 13:47. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • nu e cu inscrieri. ne intalnim, ne simtim bine si ramanem prieteni. de obicei intalnirile sunt in bacau la cafeneaua bulevard din statia de autobuz de la stadion. se anunta din timp aici. in rest buna voie si prietenie. nu conteaza de unde esti. poti sa fii si din tokio . eu de exemplu vin de la onesti (chiar daca sunt bacauan de felul meu ). te asteptam!
              Ratacit in spatiu...

              Comment


              • Te asteptam cu drag la intalniri la Stadion si la discutii pe thread aici .
                Spune cate ceva despre tine .
                bft

                LA MULTI ANI STEFANE (nsa) !!!!!!!!!!!!!!
                MULTA SANATATE SI TOT CETI DORESTI!!!!!!!!!!!!!
                Last edited by sor7n; 27 December 2010, 11:44. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • La multi ani Fane Babane. Fara excese azi da? Sanatate si voie buna si petrecere fericita!
                  Ratacit in spatiu...

                  Comment


                  • La multi ani! Sfantul Stefan sa-ti dea sanatate si putere sa lupti pentru idealurile tale, sa ai parte numai de clipe minunate, de bucurii si fericire alaturi de familie si cei dragi! Din partea CostelHD & mafiotilor LC DEVA
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • Multumesc pentru urari tuturor.

                      Comment


                      • o punem de o revolta azi la 15.00 la stadion? ne distram si noi un pic la vreo benzinarie.
                        Out of my mind! Back in 5 minutes!

                        Comment


                        • La Multi Ani STEFANE ! Si sa ai parte de un an nou cat mai bun
                          P.S. vin si eu la o "revolta" pe la vreo benzinarie da de preferat maine sa am si eu masina

                          Comment


                          • Eu ma bag , care mai vine ?????????

                            Comment


                            • Sincer, pentru a fi ceva cat de cat ar trebui sa organizam ceva coordonat cu celelalte cluburi (Renault s.a. ) pentru a fi mai multi. 2-3 masini nu cred ca impresioneaza pe nimeni ci dimpotriva.

                              Comment


                              • Spuneti-mi din timp ca sa adun maruntis.
                                Last edited by nsa; 11 January 2011, 00:23.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google