Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Perfect, sa incercam sa ne adunam cat mai multi! Se mai inscrie cineva?

    Comment


    • #32
      Poate ajung si eu si daca se poate mai vin cu cativa loganisti. Parerea mea ca mai bine ne-am intalni la Moldova in parcare sau jos la stadion, spun din experienta caci mai particip la intalniri si ele acolo au loc. mai vin cu cel putin 2 prieteni, nu stiu daca ii cunoasteti:
      polo 2 007.jpg

      polo 2 008.jpg
      sigpic

      Comment


      • #33
        Frumos tare loganu galben,verzui ce culoare o mai fi...frumos

        Comment


        • #34
          Originally posted by spartacus_mf View Post
          Poate ajung si eu si daca se poate mai vin cu cativa loganisti. Parerea mea ca mai bine ne-am intalni la Moldova in parcare sau jos la stadion, spun din experienta caci mai particip la intalniri si ele acolo au loc. mai vin cu cel putin 2 prieteni, nu stiu daca ii cunoasteti:
          Foarte bine daca mai aduci prieteni, cu cat mai multi cu atat mai bine. Referitor la locatie, se poate schimba in functie de cum doreste lumea (la Moldova insa e destul de aglomerat). Mai bine pastram pentru prima intalnire locatia de la pista de karting si apoi stabilim de comun acord un loc fix pentru urmatoarele intalniri. Ok?
          L.E.: Iar cele doua masini chiar merita vazute pe viu
          Last edited by nsa; 2 May 2008, 20:08.

          Comment


          • #35
            Incepe numaratoarea inversa . Cine participa la intalnire, l-as ruga sa confirme. Avem confirmari pana acum:
            1. carol1
            2. brutus
            3. vip_rally
            4. viorel_popa
            5. spartacus_mf +2
            6. subsemnatul
            Altcineva ?

            Comment


            • #36
              Si a fost si prima intalnire. Ne asteptam la mai multi participanti, dar bine ca s-a inceput. Uite asa s-a nascut si Logan Club Bacau.
              La multi ani si la cat mai multi membri !

              Comment


              • #37
                Felicitari....cati ati fost? ceva poze aveti ?

                Comment


                • #38
                  Sunt 87 useri inregistrati pe forum care au la Locatie Bacau .
                  Nu propuneti un organizator la care sa ii dau lista cu adrese de mail ca sa organizati intalnire?
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #39
                    La multi ani Logan club Bacau! Domnilor, felicitari si multe intalniri cu tot mai multi membrii!
                    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                    Comment


                    • #40
                      @Cristi_Xp: Nu ca vreau sa ma autopropun, dar daca imi trimiti lista, promit solemn ca le trimit la fiecare mesaj.
                      @Radu_lyn: Am fost doar 3, dar cel putin s-a inceput. Toate inceputurile sunt mai grele. Cu ajutorul lui Cristi_Xp sper sa putem contacta cat mai multi.
                      Last edited by nsa; 11 May 2008, 20:14.

                      Comment


                      • #41
                        Imi pare rau ca nu am putut ajunge azi la intilnire!!!!!
                        Dar pe viitoarea nu vreau s-o pierd!!!
                        Oricum, la mai mare!
                        La multi ani Logan club Bacau!

                        abs+ 1.4 mpi a/c alb glace

                        Comment


                        • #42
                          Nici o problema, te asteptam cu placere duminica viitoare

                          Comment


                          • #43
                            S-au anuntat multi
                            Au venit putini
                            Am facut 2 poze, asa ca de inceput
                            La mai multi(participanti) si la mai multe (intilniri).
                            Attached Files

                            Comment


                            • #44
                              Cine doreste si poate sa vina la urmatoarea intalnire (duminica, 18.05.2008) il rog sa posteze aici. Cred ca Bacaul merita mai mult de 3 membri Logan Club, sunteti de acord ?

                              Comment


                              • #45
                                Salutare tuturor Loganistilor din Club. Pt. cei din Bacau, "I'm in". Duminica, la ora 12.00?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google