Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Pe duminica se anunta ceva? Ce tricouri,cum sunt?

    Comment


    • #77
      Salut! Duminica aceasta ajung si eu...Sper sa nu stau iar singur pe acolo...

      Comment


      • #78
        Originally posted by ani[I]aL_2008 View Post
        Salut! Duminica aceasta ajung si eu...Sper sa nu stau iar singur pe acolo...
        cum singur k eu am fost dar tu cred k ai plekt pe la 12 fara cva,am fost doar 3,lasa nu mai fi suparat k mai sunt zile...Bft

        Comment


        • #79
          Haideti sa incercam o intalnire in mai multi duminica, sa stabilim si un organizator. Eu am un examen, dar trec pe acolo. Cine vine, va rog sa confirmati.

          Comment


          • #80
            Poate vin si stickerele pana atunci ,vb si de tricouri ,alegem si un organizator ,care vine la 99% din intalniri si sta pe net cu lamuriri mai multe(io imprumut pc lu fica mea noaptea ca a meu mai mult e stricat-caut meserias) .Ne vedem duminica .

            Comment


            • #81
              Au sosit sticherele ,pret 6 lei ,ne vedem duminica ora 12 la pista de carting.

              Comment


              • #82
                S-a mai dus o intalnire. Cateva poze (multumiri ani[I]aL_2008). S-au distribuit si stickere, sa ne recunoastem mai usor (multumiri brutus), am ales si organizator .... Asteptam in continuare noi membri (@carol1 - iti simtim lipsa ).
                Un ajutor din partea adminilor cu adrese de mail ar fi tare folositor ....
                Attached Files
                Last edited by nsa; 10 June 2008, 21:59.

                Comment


                • #83
                  Duminik asta ajung shi eu,bineinteles daca vremea ne ajuta...Poate mai e vreun sticker,shi pt baiatu...

                  Comment


                  • #84
                    Duminica ploua sigur ,eu nu vin baietii stiu de ce ,dar luni/marti trec prin Moinesti asa ca lasa nr de tel. La pm si iti aduc un sticker.
                    Am rezolvat tablaria in 3 zile la dedeman .

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by nsa View Post
                      Incepe numaratoarea inversa . Cine participa la intalnire, l-as ruga sa confirme. Avem confirmari pana acum:
                      1. Carol1
                      2. Brutus
                      3. Vip_rally
                      4. Viorel_popa
                      5. Spartacus_mf +2
                      6. Subsemnatul
                      Altcineva ?
                      Da.Si eu ma bag la intalniri.

                      Comment


                      • #86
                        Vine cineva maine (daca nu ploua )? Sa stiu daca va astept pe acolo ...

                        Comment


                        • #87
                          Daca se poate si nu ploua intalnirea de maine sa fie la ora 14 ca la 12 sigur nu ajung.

                          Comment


                          • #88
                            Intalnire duminca la ora 12. Cine vrea sa vina, anuntati. Va povestesc cum a fost la test drive cu Sandero

                            Comment


                            • #89
                              Salutare tuturor! Se pare ca odata cu terminarea cursurilor, a sesiunii, venirea caldurilor specifice acestei perioade, activitatea Clubului (si a membrilor) scade direct proportional. Va urez tuturor vacanta, sau concediu dupa caz, placut(a), o vara plina de drumetii fara evenimente neplacute. DRIVE SAFE!

                              Comment


                              • #90
                                Pentru intalnirea de duminica de la 12...Contati si pe mine.Nu vin singur, mai aduc un prieten ,2...Poate.
                                NT 06 LXE
                                NT 12 SAD
                                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google