Discutii Oradea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nu ai ce sa schimbi e sonda, costa vreo 50 ron daca nu e masina inca in garantie.Daca mai este atunci.....mare noroc, daca nu , nu e un capat de tara.
    Am revenit ) loganul a bagat 2300 km cu un consum mediu de 6.7 si viteza medie de 84 km/ora.O seara faina

    Comment


    • #17
      sal.
      am si eu nevoie de un set de sigle cu clubul vostru daca aveti cumva, vreau sa fac un tablou pentru internationala de anul viitor.
      mersi
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • #18
        fratilor voi ce stiti de xenoane ma pot ''claxona'' militienii daca plec in Spania am auzit ca pot incasa vreo 2000 de euroi e adevarat,pareri impresii astept,

        voi de care boxe ve-ati monta in spate ovale, rotunde de 16,5 sau 20cm oricum se poate vb nu ca nu e offtopic aici,
        Last edited by adyxzz; 1 July 2009, 21:22. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #19
          Nu te claxoneaza nimeni, pe spate de 20+ daca te tine, ale mele parca sunt de 22 da eu mai mult nu pot pune din cauza centurii

          Comment


          • #20
            @adyxzz : ai grija pe autostrada cu xenoane fara spalator de faruri.
            @vyp75: sigla nu avem din pacate suntem un club mai nou si inca mic si amarat,dar ne facem noi mari
            http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

            Comment


            • #21
              Silviu eu de cand circul prin "lume" (Romania,Serbia, Macedonia,Grecia, Ungaria, Croatia, Slovenia, Italia) cu xenon nimeni si repet nimeni nu s-a legat de masina.Nu te opreste nici naiba daca nu incalci reguli de circulatie ( limitele de viteza in speta si ai ghinion sa fie radar), cred ca strainii nu au auzit inca despre "controlul de rutina"
              Sa-ti iei matrita si drumuri bune

              Comment


              • #22
                am terminat cu revizia de 60.000 azi
                Schimbat asa:
                -curea distributie+rola
                -curea accesorii AC/DA+rola
                -bujii
                -filtru aer
                -filtru ulei+schimb ulei
                -curatat senzoru de turatie+o deprafuire pe la incheieturi

                ca din fabrica )
                "cati santeti?!?"

                Comment


                • #23
                  cit teo ajuns revizia daca ai facuto intro reprezentanta dacia?
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    nu am facuto in reprezentanta... (n`am innebunit) la reprez imi cerea 14milioane, unde am facuto eu... ma costat 750ron cu piese de origine "reno". Iar in mecanic am incredere deplina (lucreaza la service dacia), daca nici astia nu se pricep la ele... dumnezeu cu mila.
                    "cati santeti?!?"

                    Comment


                    • #25
                      deci...GLX`u e cam lenes sau iesise la plimbarel-am vazut ieri(sper ca nu l-am confundat) pe iuliu maniu pe langa parcu 1 dec...nu stiu daca a apucat sa ma vada da am trecut cam "incet" pe langa el
                      http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                      Comment


                      • #26
                        cit teo ajuns tot fara manopera?
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          din cate am inteles eu manopera ar fi 150ron, deci cam 600ron tot taraboiu
                          "cati santeti?!?"

                          Comment


                          • #28
                            ieftin bigule ieftin....
                            beat me if you can !!!

                            Comment


                            • #29
                              ce liniste la voi vati mai adunat prin club?
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                da desigur...... si vinerea trecuta ne-am strans
                                "cati santeti?!?"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google