Discutii Oradea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ne adunam domnu boris...asa incet (dar sigur) ..ardelenesteincepe sa vada lumea ca e bine la logan clublume buna la oradea oricum.Oameni de nota 10 si tot timpu asteptam altii noi.apropo boris..daca ai drum pe la oradea te asteptam si pe tine la intalnire.Zsolt a fost
    http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

    Comment


    • #32
      sal

      Salutari la toti colegii din LC Oradea si nu numai ,BORIS toata stima mai hai si pe la Oradea ca eu am fost la voi prin urbe joia asta plin orasu de Golane faine, Hori man am uitat sa intreb la farurile alea MD am 2 lupe/far si am doar o pereche de Philips Vision Plus 30% mai multa lumina, mai am nevoie de inca o pereche ma refer pentru faza scurta sau lunga, daca da se poate lua si pune usor si dupa ce le montez pe masina nu? asta am uitat tu de care ai?Vision Plus nu?sau Blue Vision

      Comment


      • #33
        itit trebuiesc 2 seturi de becuri H1 pentru ambele faze, se pot schimba si dupa montare dar nu e usor, ..... eu Philips Blue Vision
        beat me if you can !!!

        Comment


        • #34
          salutari

          pentru toata lumea ii cristikappa in Oradea, cel cu modificarile culoare in bord, lucrari legate de leduri, remapare pentru Logan si Opel Astra G ,daca doriti sau poftiti modificari va asteapta

          Comment


          • #35
            n-am noroc de data asta..... la naiba in puii mei....
            beat me if you can !!!

            Comment


            • #36
              adyy......!!i need 1bucata deschidere portbagaj si sa vorbesc cu el despre neste leduri la climatizare. tre sa ma pui in contact cu cristi
              "cati santeti?!?"

              Comment


              • #37
                poftiti la My Ride it's hot.......
                beat me if you can !!!

                Comment


                • #38
                  stiu Big da lasa ca vine Cristi peste 2-3 saptamani asa mi-a zis si sper sa se rezolve cu portbagajul

                  Comment


                  • #39
                    salutari

                    niste poze cu domnul Cristi in action pe masina mea , Cristi te mai asteptam la Oradea.....
                    Attached Files

                    Comment


                    • #40
                      da Cristi si mai ales cu surprize placute ;)
                      beat me if you can !!!

                      Comment


                      • #41
                        nu ziceti nimic? nici un subiect de discutat,parca v-ati evaporat Silviu stiu ca e in MM dar restul....Hori, BIGU, nimic fratilor?......

                        Comment


                        • #42
                          imi cer scuze ca am disparut in ultima vreme.... dar nu prea mai dau pe acasa.
                          e perioada asta de vacanta/excursii.... si saptamana asta doar pana vineri stau in oras
                          "cati santeti?!?"

                          Comment


                          • #43
                            Salut. Sunt si eu bihorean, doar la 40km de la Oradea, din comuna de linga Crisul Negru, unde izvoreste cele doua izvoare de apa minerala, renumit si frecventat de multi calatori care trec pe la noi(mai vin altii si la pescuit la cucurbata).....Posesor Logan sunt doar de doua saptamini, forumul frecventez de cam jumatate de an(ca cititor).....Multa sanatate pentru noi toti loganistii si nu numai....

                            Comment


                            • #44
                              salut Blacired incantat de noi membrii de unde mai exact esti?noi avem intalnire cam in fiecare vineri pe la 7 daca vrei cand ai timp si drum poti sa vii sa ne cunosti grija mare de Logan ca sunt multi invidiosi

                              Comment


                              • #45
                                Salut adyxzz. Multumesc mult pentru invitatia facuta la intilnirea loganistilor oradeni(bihoreni) dar sansele mele sunt mici sa ajung la o asemenea eveniment:insurat, cu copil mic la 'bord',etc.....de Logan incerc sa am grija dar cum ai spus si tu sunt multi invidiosi de care nu le poti feri daca vrea sa-i faca ceva rau....."oricum nu conteaza ce masina ai, doar ca ce om esti".....va doresc toate cele bune si drum bun fara evenimente pentru toti membri clubului !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google