Display Negativ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by goguspan View Post
    iata pozele

    A iesit super.

    Comment


    • #92
      ms frm inka odata

      Comment


      • #93
        Sall! O singura chestie nu inteleg. De ce la tote display-urile cumparate apare dunga aia intre liniutele 4 si 5 de la combustibil?

        Comment


        • #94
          Asa e la cele pe negativ, e marcata jumatatea rezervorului, iar inscrisul "km" este in continuarea cifrelor, nu dedesubt.
          INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

          Comment


          • #95
            acum inteleg. credeam ca e vreo greseala, ceva. eu am reusit sa modific display-ul, nu mai trebuie sa cumpar, dar ms oricum pt raspuns

            Comment


            • #96
              si eu am vrut sa l modific, am citit aici si pentru 35 de lei crede ma mia bine iei nou, decat cater, etc, parerea mea.

              Comment


              • #97
                luni seara am mai facut un display, de data asta, daca am stiut ce e de facut, toata treaba (intoarcerea foliei si curatatul suprafetei, nu si montajul, demontajul ceasurilor), a durat o ora, binenteles, cu cateva pause
                sigpic

                Comment


                • #98
                  da, e ok, am incercat si eu, da e migaleala prea mare, succes in continuare

                  Comment


                  • #99
                    asta asa e, e de migalit, vorba unui coleg de pe forum: "munca de chinez batran", dar satisfactia ca e facuta de mana ta e mai mare decat daca ai cumpara unul gata facut
                    sigpic

                    Comment


                    • asta asae , sunt de parerea ta, eu raman la modif bord etc, console, lampi, cu displayul vezi ca au fost si cazuri cand se vedeau toate cifrele si de aia m am decis sa iau nou.

                      Comment


                      • Buna seara, am si eu o intrebare. Daca loganu meu este din 2006, cu cb. din fabrica, si schimb displayul cu unul pe negativ care are liniuta aia de jumatate de rezervor si km. scrisi dupa cifre...va fi compatibil cu placa care o am, adica imi va indicat tot ce trebuie? ca abia acum am vazut ca sunt diferente intre displayul vechi si cel nou, iar comanda am lansat-o deja, astept coletul ). Cine stie ceva sigur, rog sa imi raspunda, pt. ca nu vreau sa muncesc si sa desfac degeaba bordu . ms.
                        sigpic

                        Comment


                        • Merge sigur, si eu am display negativ pe placa din 2006.
                          INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                          Comment


                          • Ms. colegu! Sambata ma apuc de treaba! Daca isi face posta romana treaba si imi livreaza la timp displayul )))
                            sigpic

                            Comment


                            • merge sigur, singurele diferente sunt ca ala are liniuta aia de jumatate de rezervor, si inscriptia "KM" este scrisa in continuarea kilometrilor si nu dedesupt, in rest totul e la fel.
                              sigpic

                              Comment


                              • 81 fly si al meu tot 2006 este, poti sa te uiti cu o pagina inainte cum arata pe negativ, bafta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google