Distractie Made By Kronstadt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Multam de vizita si va astept si alta data.
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • #92
      Da iata si pozele de la colinda...multam de poze sonny ...o fost o seara de Craciun minunata alaturi de prieteni-membrii L.C.Kronstadt...niste oameni minunati ...multumim gazdelor ptr. bunatatile oferite colindatorilor...ce mai o seara magica cu oameni magnifici...
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • #93
        Dragilor invitatiile au ajuns la mine,doar trebuie sa intrati in posesia lor,va rugam sa ne spuneti la ce ora vreti sa veniti pentru a merge la copii inainte,ora de intrare la sala pentru Rev este 20.30!
        Daca sunteti deacord sa mai luam cate ceva de baut pentru femei si barbati anuntati va rog sa stim si noi,iar de papa cine ce vrea la alegere,eu fac torturi 2 sa ajunga la toata lumea! Pusi!

        Comment


        • #94
          vas ruga sa fiti promti in legatura cu revu......si sa ne anuntati si pe noi ce si cum facem.....
          nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

          Comment


          • #95
            Costumul pe umeras,pantofii in cutie si la distractie cavaleri,va asteptam sa lasam in istorie Revelionul 2011-2012

            Comment


            • #96
              La multi ani tuturor loganistilor !

              Comment


              • #97
                Distractie placuta va doresc , sa aveti grija de voi si s-a veniti acasa cu bine. Anul care vine sa v-a aduca bucuri , impliniri si multe realizari. LA MULTI ANI si UN AN NOU FERICIT.

                Comment


                • #98
                  ...La Multi Ani !!!....si..... Un an nou plin de bucuri si veselii (distractiii) !!!.......

                  Comment


                  • #99
                    Desii sigur nu dati importanta,eu totusi o fac,propun pentru Paste o cabana la Breaza aici langa Fagaras cu numar de locuri 16 la 1200 ron pe 3 zile! Mi se pare super bun pretul,ramane sa ne consultam daca sunteti deacord!

                    Comment


                    • Ai chef iara de dantz si balantz ??????
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • pe data de 31 martie-1 aprilie cred ca e ok
                        dupaia sunt floriile si pastele
                        sigpic

                        Comment


                        • aa... si ca sa nu dai tu de baut preferi atunci??
                          vine primavara..incet incet incepe sezonul la gratare!!!..
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • da da da vyp si cu voi binenteles!
                            Poi Flo eu am zis pentru Paste daca vrea cineva,nu inainte!

                            Comment


                            • da paste ne ciocnim outele in familie, pe la bunici, socrii
                              inainte de Paste, e ok
                              sigpic

                              Comment


                              • nopai lasa ca povestim noi la regionala sa vedem ce facem!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google