Donatie pentru o cauza nobila

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Donatie pentru o cauza nobila

    Vorbind cu Streulea am cugetat ceva, sa punem toti userii niste bani, sa ii cumparam cadou un logan2 chel, sa aiba pe ce face tutoriale.

    Facand un calcul simplu, la vreo 6500E cat o fi unu chel, la 1000 useri daca punem toti cate 30 ron, iese un logan chel, il botezam forumica si il facem cadou.
    Da benzinar 1.2 16v
    23
    DA
    60.87%
    14
    NU
    39.13%
    9

    The poll is expired.

    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

  • #2
    Sau imi dati mie cate 15 lei fiecare,si ii pun eu la dispozitie cazanul meu.

    Topicul e deschis la categoria caterinca ?
    My Ride ! B - 29 - TmT

    Comment


    • #3
      Ar fi una buna!
      Masina de teste si pt imbunatatiri.
      ex Dacia Logan Preferance 1,5dci E3/03-2006-->08-2012(76.100km) BV 29 --H

      Comment


      • #4
        Logan 2 trebe

        trimitem un mail la dacia, semnat de toti forumistii, poate ne fac un discount
        Last edited by mumus; 25 September 2014, 21:00. Reason: Automerged Doublepost
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • #5
          Dacă nu e la mișto trebuie: 6990,00 € cu TVA, 30.930,75 LEI cu TVA.

          Oricum tot ce ține de electronică necesită "scule" nu mai e ca la x90, unde pui un fir, lipești un cip și merge.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • #6
            Daca voi vedea ca sunt mai multi forumisti entuziasmati(vreo 1000) facem lista.

            Sa vedeti voi dupa aia logan 2 antifonat, garda la sol ridicata, gadgeturi peste gadgeturi.
            Last edited by mumus; 25 September 2014, 21:11. Reason: Automerged Doublepost
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • #7
              Hahahahaha)

              Comment


              • #8
                Nu este o idee rea , insa cine stringe banii ? trebuie creat un cont bancar in care sa se adune acesti bani nu ?
                Intr-o lume perfecta da , s-ar putea strange de la toti userii cate 15 lei , dar in viata reala nu stiu daca ar da mai mult de jumatate aceasta suma.
                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                Comment


                • #9
                  na fie inteles, nu a fost ideea mea
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • #10
                    Contul pe numele lui. Iar daca nu se vor strange 7000 E sa zicem intr-un an, trebuie sa puna el diferenta

                    @ Streulea : A fost a mea pele.
                    Last edited by mumus; 25 September 2014, 21:57. Reason: Automerged Doublepost
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • #11
                      Într-un an de zile se scoate 1,2 16v și apare SCe-ul de 1,0L .
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • #12
                        hahahahaaaaa ala este si mai bun ))

                        mamaaa cati spectatori ! Acum este timpul sa fac reclama la toledo in cluj este numai 9400 euro cu programul rabla!
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • #13
                          Ar mai fii o varianta,dar Cristi nu cred ca e de acord,sa vanda loganul vechi+banii care se vor strange poate ia unu nu chiar atat de chel

                          Comment


                          • #14
                            Nu, ala nu se vinde, ala e etalonul
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • #15
                              Daca strageti 3000 de euro pun eu restul si iau 0.9 TCe

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google