Donatie pentru o cauza nobila

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Eu propun ca Streulea sa faca un DVD aniversar si sa il cumparam cu totii, orice pasionat trebuie sa aiba asa ceva, iar cu banii stransi poate sa faca ce doreste !

    Comment


    • #32
      Eu vreau sa ii daruim o masina. Sa o colanteze CADOU DE LA PRIETENI :-)
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • #33
        Mai bine ii luati un seat.
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • #34
          Asta zicea si el:-)
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #35
            Poate face un tutorial de pus butoane de clima de skoda, la astea de la VAG trebuie sa corespunda cablaje and stuff prin spate.
            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

            Comment


            • #36
              Originally posted by mumus View Post
              Asta zicea si el:-)
              streulea vrei seat ma?
              Sau băiatul asta vorbește din cărți de colorat?


              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
              sigpic

              Comment


              • #37
                Streulea,poate-ti deschizi un cont si in lire.Promit ca-ti donez de-un pachet de tigari.))

                Comment


                • #38
                  La cum se prezinta situatia actuala si viitorul cu unele semne de intrebare, pentru economisire pe termen lung eu l-as sfatui sa-si deschida un cont in ... RUBLE .
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • #39
                    io am cateva marci jermane.

                    Comment


                    • #40
                      :-) la cum se prezinta voturile? Nici pegas nu ii cumparam.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • #41
                        io chiar nu ma gandeam ca mumus o sa faca thread-ul
                        stati linistiti, sunt o persoana realista, stiu ca nu este realizabila treaba. daca chiar s-ar pune in miscare pe bune o asemenea actiune, sunt mega optimist cand spun ca vor fi macar 300 persoane care ar da cei 30lei, optimismul meu fiind undeva sub 100 ;)
                        Attached Files
                        Last edited by crististreulea; 26 September 2014, 14:05.
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • #42
                          chiar si-asa, daca o mai dai si p-aia veche la remat, tot iti scoti minim 1/3 dintr-un logan nou.

                          Comment


                          • #43
                            Vezi Cristi ce invidiosi sunt unii, nu vor sa ai dacie noua:-) nici vot moca nu ar da, apai bani...

                            Ia baga un tutorial fals, sa isi strice masinile :-)
                            Last edited by mumus; 26 September 2014, 15:05.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • #44
                              mumuse, iti iese si tie de-un ventil, de-un capac acolo, este?

                              Comment


                              • #45
                                Eu am fost bine intentionat. Si sunt foarte onest de fel. Si eu chiar imi doresc sa ii luom un logan, e baiat fain. MERITA.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google