Dragman-MyCar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Merci pentru sugestii si aprecieri...cat despre colantul ala il scot...ca deja parca nici mie nu mai imi place...mi-au zis mai multi

    cotiera e Armster si a fost luata de la dealer...automarcus.200 ron a fost.Am achizitionat-o cam de cand a aparut...acum parca s-a mai ieftinit.

    Rama de la computer este vopsita acolo pe rama...am izolat zona cu grija si am vopsit-o cu spray.

    a...si sa nu uit...practic de exterior nici nu m-am apucat,in afara de folii,stopuri si xenon.Mai mult la interior am lucrat.Prelungirile nu sunt montate.Astept caldura ca sa le vopsesc.

    preturi prelungiri-praguri vitan-110 ron
    -prelungire spate vitan-50 ron
    -prelungiri fata model LS(lejera style)-pilot tuning-150 ron
    Last edited by Dragman; 23 February 2009, 22:50. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • #17
      asa vor arata prelungirile fata pe masina
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • #18
        kitul 2 parca de la pilot! Imi place ca te-ai orientat catre un kit care nu este des intalnit! Imi place masinuta ta si te asteptam la intalniri!
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • #19
          Am vrut si eu kitul asta de la pilot,era la oferta in decembrie parca,acum nu mai stiu...oricum eu am preferat sa pun deoparte ptr arcuri ... dar sa stii ca o sa arate bine cu prelungirile,mai ales ca nu prea am mai vazut pe masini.
          1 point 6 litre 8 vsigpic

          Comment


          • #20
            Bv sa stii ca o sa arate foarte bn cu prelungirile alea...spor la treaba. Bafta
            sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Comment


            • #21
              Frumoasa masina modificari ok. Spor la modificat mai departe.

              Comment


              • #22
                Merci,merci!Am vrut ceva finutz,nu exagerat...sper sa iasa bine!
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Arata bine masina,felicitari.E bine ca ai ales DimSport,sunt cei mai buni.

                  Comment


                  • #24
                    cat te-au costat stopurile ? eu mi-am luat cu 700 ron faruri cu angel si stopuri lexus + montaj gratuit numai ca sunt pe alb
                    gg cu boxele , am si eu infinity reference fata/spate , sunt foarte multumit de ele si se aud super chiar daca dau volumul la maxim
                    Last edited by nGd.; 24 February 2009, 00:21.

                    Comment


                    • #25
                      stopurile au fost 550 ron...boxele infinity sunt tari la fidelitate.Bassul e punctul lor slab...nu au un bass prea profund...dar noroc cu subwooferul care le completeaza perfect.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        imi poti explica si mie cum montez maciulia aia de prestige?
                        am primit azi una si mie frica sa nu fac vreo boacana

                        imi poti explica si mie cum montez maciulia aia de prestige?
                        am primit azi una si mie frica sa nu fac vreo boacana
                        Last edited by Dudu; 24 February 2009, 01:35. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          @Dudu-nu ai ce boacana sa faci.Toata smekeria e sa o scoti pe aia veche de acolo.Regula de baza e opinteala serioasa.Cu o mana tii bine de levier si cu cealalta tragi de maciulie in timp ce misti fata-spate.Asa poate ai noroc sa iasa.Eu n-am avut...maciulia e compusa din 2 parti-partea exterioara si o bucsa de plastic in interior...eu am reusit sa scot partea exterioara,bucsa ramanand pe levier.Atunci am luat o cheie franceza,am fixat-o bine pe bucsa si am inceput sa rotesc in timp ce ridicam usorsi voila!A iesit saracia!Spor la treaba!
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            multumesc mult Dragman,acum ma duc sa o scot firar mama ei a dracului
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Iata cum ma gandeam sa vopsesc prelungirea spate...mi se pare tare...am vazut pe un logan rosu vopsita asa si e chiar marfa,plus ca nu mai da aspectul ala de "fund inalt"...
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                m-am gandit si eu de mult la asta.chiar nu aveam poza sa vad cum se vede.mie mi se pare chiar super ok!e ceva dragutz,ma rog fara portbagajul vopsit.doar prelungirea aia!
                                "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google