Dragman-MyCar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Da,ma gandesc si eu sa renunt la portbagajul ala vopsit...ideea era sa scoata in evidenta profilul ala...sau poate sa vopsesc cu aceeasi nuanta ca masina doar ca o idee mai inchisa...vom vedea...
    sigpic

    Comment


    • #32
      poza retusata...portbagaj clean look
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • #33
        Super bine arata asa ca'n prima poza.
        1 point 6 litre 8 vsigpic

        Comment


        • #34
          dragman...tie pedala de accceleratie se duce in locasul ala de jos?ca la multi am vazut ca nu si.au pus pedala crom pe acceleratie.multumesc
          TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

          Comment


          • #35
            incearca te rog si cu stopuri negre!sa vedem cum ar sta mai bine!ms mult
            "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

            Comment


            • #36
              @flavio-Nu inteleg ce vrei sa zici?pedala merge asa cum trebuie...
              sigpic

              Comment


              • #37
                dragman... era vorba de pedala de acceleratie...daca poti sa i dai blana,daca pedala se mai duce in podea.
                TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                Comment


                • #38
                  da frumos prelungirea asa da ar fi si mai frumos daca ai face-o sa para bara dintr-o bucata...
                  low....&.....slow

                  Comment


                  • #39
                    @alexutzu -adevar graiesti...din pacate asta e marele defect al prelungirilor in general...sincer sa fiu am cautat altceva pentru spate dar nu am gasit in afara de ornamentul ala de la dacia original care nu prea se gasea si e destul de scump...merge si asta.

                    Saptamana asta vreau sa achizitionez un isonorizant capota si unul de perete antifoc...de la dezmembrari...faza e ca pentru cel de la peretele antifoc loganul din generatia mea nu e prevazut cu suruburi de prindere...va trebui sa dau gauri probabil...daca aveti voi alte solutii puteti sa le postati.Multumesc!
                    Last edited by Dragman; 25 February 2009, 16:09. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Gata si isonorizantele...sambata le-am montat si am avut ocazia sa si testez masina in afara orasului.Ca prime impresii e chiar ok.Se simte diferenta.Motorul se aude mai infundat mai ales la turatii mai mari.
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        buna ideia cu cartonu' ala de la diesel, pus pe benzinar cred ca toarce motorasul....

                        Comment


                        • #42
                          Cartoanele,ca sunt doua...da,toarce acuma,este mai silentioasa la drum in jurul turatiei de 3000 rpm.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            salut dragos...imi place mult masina..incearca sa ii faci ce ti-am detaliat eu..si se va schimba putin...in BINE! ;)

                            Comment


                            • #44
                              alta viata cu inzonorizarea asta, dar daca eram in locul tau pe sub ea mai buneam si un strat de burete sau folie pentru parchet, ceva tot pentru insonorizare, si dragos nu poti sa o prinzi mai bine???? Respect ! ! !
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • #45
                                @B-64-MVP-scuze ca raspund asa tarziu...l-am prins cat am putut de bine pe cel de la peretele antifoc cu niste coliere de plastic pentru ca nu am prinderile din fabrica DELOC...se mai tine si in clemele de la reglarea de faruri asa ca nu are cum sa cada de acolo.

                                Ieri am pus faruri cu lupa la tata la dci...au iesit marfa.O sa imi pun si eu dar le voi vopsi negre!
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google