Dragman-MyCar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In final, pozele promise de mine la cafenea. Imi place masina, poti incerca la exterior sa faci ceva pe partile din mijloc ale ambelor bari. Asta dupa ce vei schimba pragurile!
    Attached Files
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • nu ai pentru ce... sa porti coltarele sanatos si sa nu le agati...
      de ce vorbesti la dublu ...se vede in poze ce facea fratele Marius ...bea din sticla

      Comment


      • ma...eu eram cu asistenta verbala
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • Sa stapanesti sanatos coltare arata bine acum masina cu kit-ul complet.

          Bravo.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • Originally posted by Dragman View Post
            Cateva poze de ieri cu repozitionarea bucsilor,aerisirea franelor,si!
            Ai observat vreo diferenta dupa repozitionarea bucselor? o diferenta la mers...sau garda la sol daca sa mai modificat?

            Comment


            • Merci de urari baieti.Eu sper sa nu le agat...dar daca fata a rezistat pana acum...si cu iarna care a fost...eu zic ca rezista si spatele care e si mai inalt.Urmeaza sa schimb pragurile cu modelul copiat de la zender...par ca se potrivesc mai bine pe masina atat estetic cat si practic.Si cand zic practic ma refer la faptul ca sunt mai putin joase si sunt mai bine croite sa se muleze pe masina.Pe cele actuale mi le-au si crapat la vulcanizare si la service cand au ridicat masina pe elevator...sunt cam joase si prost facute.
              @supercar-nu imi dau seama de vreo diferenta cu bucsile...parca e mai ferma masina pe fata cand trec peste denivelari...la inaltime nu imi dau seama sa fi coborat...oricum coboara f fff putin...cativa milimetri.
              P.S.-merci Alexpeed pentru poze!sunt super!
              sigpic

              Comment


              • tare bine ii sade cu noile coltare sa le stapanesti sanatos
                sigpic

                Comment


                • Merci Dada!uite si o poza cu portbagajul clean...i like it!sper sa il fac cat mai curand...dar trebuiesc si bani...si e crizaaaa....
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • si sa integrezi si prelungirile alea...mama mama
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Dragos, o sa fie frumoasa rau cu portbagajul clean, pe bune. Asa ca pune mana si strange bani sa faci treaba buna
                      sigpic

                      Comment


                      • Cosmin,asta cu integratul mai incolo...mi-e frica sa nu crape...am tot auzit povesti cu crapatul fibrei pe plastic...pe tabla e altceva...dar vom vedea...mi-ar placea f mult sa le integrez...
                        Last edited by Dragman; 29 March 2010, 17:11.
                        sigpic

                        Comment


                        • cumperi si tu mai putine oua de paste si faci porbagajul...bafta nenea arata super
                          stii tu... HZP ;)

                          sigpic

                          Comment


                          • Sau mai bine nu le mai vopseste (ouale) si pac face economie , masina bibilita ce naiba
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Sau mai bine imi vand ouale...si paaac!capacu!fac rost de bani!...eh...mai in gluma,mai in serios...il facem si p-ala...Merci de urari!
                              Azi am facut o raita prin vitan...am luat o perie de polish...adica doar capul de pus la bormasina...sper sa functioneze...si i-am facut si lui taicamio un cadou de iepuras...filtru polen Valeo-50 de lei.
                              sigpic

                              Comment


                              • vrei s o polisezi?
                                AdY_JmL_2015

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google