Drumetii Ale Cavalerilor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu as merge la salina dar in saptamana 16-18 sept nu pot pentru ca merg la drift la Prejmer.
    sigpic
    Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

    Comment


    • e vorba ca sambata asta sa mergem la salina

      cine vrea sa vina la salina sambata sa ma sune pe mine sau pe dorian.
      hai baietii mai cu tupeu la o iesire
      Last edited by florinc_99; 8 September 2011, 21:52. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • Cam cati KM sunt pana acolo?
        sigpic
        Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

        Comment


        • cam 150 zicea dorian
          maine la 8 noi (adica eu andreea si dorian) plecam.
          HAIDETI INTR-O EXCURSIE FRUMOASA
          sigpic

          Comment


          • 150 dus intors sau numai dus?
            sigpic
            Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

            Comment


            • 150km dus
              sigpic

              Comment


              • Cam mult pentru vremurile astea zic pass
                sigpic
                Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                Comment


                • ok, o seara faina sa ai
                  sigpic

                  Comment


                  • sa aveti o zi faina maine si sa faceti poze sa vedem si noi cum va distrati...si of eu lucrez...tare as venii si eu...
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • drum bun si distractie placuta

                      Comment


                      • O duminik si gata,dupaia o sa va saturati de noi....desii v-as ruga sa va ganditi ce si cum facem cu cabana,sau daca mai facem ceva..
                        O zii frumoasa sa aveti,linistita si cum vreti voi pupici :*

                        Comment


                        • Dragi cavaleri ,si domnite, pe data de 24 - 25 Septembrie se merge la Lisa ,sa ne chefuim ...un pic asa ...

                          Am marea rugaminte sa va treceti aici pe lista cei care doriti concret sa veniti...

                          Pret 500 de sambata dimineata pana duminik seara
                          apa calda, caldura,dushuri, toalete inauntru, vesela , masa unde pot fii toti la masa, gratar cu foisor,nu te ploua nu te ninge, camerele au si baie dar nu toate, televizoare, mobilat frumos... elegant
                          cei 500 se imparte la cati vom fii ...iar restul de mancare si bautura punem toti si luam ptr. doua(2) zile ca sa avem ..facem rapid un necesar impreuna cu fetele ca ele stiu mai bine .. ptr. mancare si de baut noi cavalerii ca stim mai bine care ce si cat duce...
                          Va rog ca pana miercuri sa va hoatarati ca sa stim cati suntem...si ce cheltuielei vom avea fiecare....
                          Muzica este asigurata...papa si bautura noi..deci sa fie ..CHEF.
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • week-endu viitor sunt plecat la bacau si dupaia la vaslui
                            week-endu 1-2 oct sunt la nunta cu Dorian si cu Andreea
                            urmatoarele week-enduri sunt la tara la cules strugurii
                            => deci zic pas la chefuri in urmatoarele 4 saptamani
                            sigpic

                            Comment


                            • MIky si Sonny clar ca merg

                              Fara doar si poate,in sfarsit,zile libere partyyyyyyyy
                              Last edited by mikyffr; 19 September 2011, 14:45. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Axy

                                neata buna. nici eu si nici raluca nu putem sa venim la chef weekendul asta pentru ca mergem la nunta. asa ca eu zic sa se stabileasca o data exacta ca sa se stie de la bun inceput. si discutia pentru chef sa se faca pe forum intr-un thread nou pentru ca la intalniri nu vine toata lumea niciodata si nu se ajunge la nici o concluzie. o zii buna va doresc
                                Last edited by alex125; 20 September 2011, 08:42.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google