Drumurile si Traficul Rutier Din Judetul Hunedoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by costelHD View Post
    esti nervos secretare !? , poate vin la tine , adi si daca as vrea sa dau restrictile tot nu pot sa merg din cauza ca se lucra de un an de zile , isi bat joc de noi
    Fa reclamatie !!!
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
      Fa reclamatie !!!
      la cine !? , la Boc sau la mine in buzunar !!!!!!? , ori cum am grija de buzanarul meu , in primul rand
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by costelHD View Post
        la cine !? , la Boc sau la mine in buzunar !!!!!!? , ori cum am grija de buzanarul meu , in primul rand
        Aaaaaa...ti-ai revenit....Costele tată....nu noi suntem vinovati....e altii cu astea....
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • Se mai fac multe giratorii prin Deva ? Cred ca au norma

          Comment


          • De ce ? nu te descurci ?...tii de volan si te invarti....
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • Originally posted by mikebike72 View Post
              Se mai fac multe giratorii prin Deva ? Cred ca au norma
              unde se mai face un nou giratoriu la DEVA ????
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
                De ce ? nu te descurci ?...tii de volan si te invarti....
                Pai eu vreau sa merg cu masina unde am treaba nu sa ma dau in linghispir Cel putin ala din fata de la kaufland e ciudat rau, ala de la Santuhalm din fata de la Careffour l-au facut degeaba, la ala de la Real numai accidente si tiruri rasturnate am vazut. Pai treaba-i asta ?

                Comment


                • Originally posted by mikebike72 View Post
                  Pai eu vreau sa merg cu masina unde am treaba nu sa ma dau in linghispir Cel putin ala din fata de la kaufland e ciudat rau, ala de la Santuhalm din fata de la Careffour l-au facut degeaba, la ala de la Real numai accidente si tiruri rasturnate am vazut. Pai treaba-i asta ?
                  Obisnuieste-te sau mai bine, ma chemi si facem antrenament ...
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Nu vreau sa ma obisnuiesc cu ele ca dupaia apare monotonia si neatentia la volan. Pun pariu ca aia care s-au urcat pe garduri in Deva cu masina erau obisnuiti cu giratoriile si au zis ca stie sa vireze singura

                    Comment


                    • Lasa, ca-ti trece....plus ca la giratorii, mare grija la ceilalti decat pe unde mergi tu...
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Asa e de aia nu imi plac. Da vine ea autostrada pana la Orastie, si dupaia pana la Sibiu peste cativa ani.

                        Comment


                        • Atunci asteapta !!! vrei antrenament vii la Deva
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Sambata cand m-am intors de la Cincis, de la intalnire, drumul am fost cam cam... a fost blocata circulatie pe Dealu Mare, intre Deva-Brad, dar pana la umra asa cu grija am trecut, prietenu meu a avut anvelope de iarna si pana la urma am ajuns acasa.
                              Acum sper ca pe toate drumurile din judet se circula in conditii bune!
                              Asfalt uscat si drumuri bine, fata evenimente neplacute! ;)
                              ala' micu cu Loganu rosu!!!
                              Micutzu Julyo...
                              sigpic

                              Comment


                              • Sa mai linistit cu drumurile, de maine am inteles ca se face vreme mai calda, deci....
                                Deci, mi-am incaltat Pilotu 16 V, cu caucioace de iarna, sa nu mai patesc ca la Cincis, ma scos bietul Costel cu Marton....multa sanatate celor doi, asa da prieteni, promit sa dau berea, am promis deci...asa va fi
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google