Eleronul incorporat de la modelul "Laureate"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eleronul incorporat de la modelul "Laureate"

    Salutare tutror! Momentan ma chinui cu o dacie 1310 de 17 ani, ma cam bate gandu sa imi iau un logan candva anul asta si am inceput sa fac "research" ca sa vad ce si cum. Tind inspre varianta Laureate. Am observat ca varianta respectiva are eleron incorporat la portbagaj... oricum ideea e ca nu imi place de loc cum arata, prefer varianta "seaca" dupa modelele inferioare, dar nici nu vreau sa renunt la dotari doar pt "iesitura inafara" de pe portbagaj. Intreb: exista posibilitatea ca la modelele astea mai dotate sa am portbagajul simplu montat implicit din fabrica? Va multumesc anticipat!

  • #2
    numa daca iti cumperi tu alt portbagaj ca asa vin standard si se diferentiaza clasele cred
    sigpic

    Comment


    • #3
      Sau sa faci schimb cu cineva care are Ambience sau preferance;dar sa aiba aceeasi culoare.

      Comment


      • #4
        Originally posted by costinbranzas View Post
        Am observat ca varianta respectiva are eleron incorporat la portbagaj... oricum ideea e ca nu imi place de loc cum arata, prefer varianta "seaca" dupa modelele inferioare...
        de ce nu iti place? arata foarte bine, mie imi place foarte mult cum vine "prelucrat" portbgajul, ii da alt aspect...
        1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

        Comment


        • #5
          Se poate rezolva usor, faci CASCO, dai cu spatele in ceva si iti schimbi portbagajul cu unul nou, fara eleron...
          Acum serios, nu se poate opta pentru varianta normala, fara eleron. Doar sa il schimbi tu dupa achizitionare.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            daca capacul la portbagaj te deranjeaza de ce nu optezi pt. abs+, nu are oglinzi electrice scaun cu reglaj lombar si computer de bord dar are abs.

            Comment


            • #7
              daca vrei..iti iei laureate alb...si facem schimb de portbafaj ..ca eu nu am iesitura aia..;)vin eu la tine la oradea...:P
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • #8
                Daca iti iei golan pe albastru mineral ma ofer eu sa facem schimbul. ;)
                In tara momentan.

                Comment


                • #9
                  Iti iei logan albastru Egee si facem schimb de porbagaje
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    io is in tm cu albastru egee, e mai aproape
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #11
                      ce hoti ...toti vor sa faca schimb
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • #12
                        io cu ALB
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          @dorutz :m-am abonat primul...citeste mai sus ..defapt sunt primul care am zis de schimb
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • #14
                            wow! apreciez raspunsurile/ofertele care au venit cu o viteza mai mult decat satisfacatoare. Voi lua serios in considerare un potential schimb dar loganul e planuit pt "anul acesta" mai exact sfarsitul verii... tomna... numai atunci voi avea posibilitatea financiara, deocamdata venitul este prea "instabil" de la o luna la alta pt rata. De luat sigur il voi lua dar mai trebuie sa astept putin. Oricum tinem legatura .(culoarea inclin spre alba dar inca nu e sigur) ps:Bravo pt acest forum - metoda F rapida, eficienta si civilizata de a obtine informatii. De acum incolo asta este sursa mea de informatii privitoare la logan!

                            Comment


                            • #15
                              Nici pe mine nu ma atrage asa zisul eleron,dar nu m-ar impiedica sa-mi iau Logan nou pt nimic in lume.
                              Macar sa fie asta problema mea...
                              ...ah Doamne!
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google