Eliberare De Stresul Cotidian Prin Sport ( Fotbal )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eliberare De Stresul Cotidian Prin Sport ( Fotbal )

    Baieti am o propunere pentru voi, eu locuind in Otopeni am posibilitatea sa vorbesc cu cineva sa ne lase sa jucam gratis( sau cu o mica atentie) pe terenul sintetic de la baza sportiva CS Otopeni, inainte cand lucram ca si agent vanzari mergeam in fiecare weekend sa jucam fotbal acolo si o rezolvam cu o punga de inghetata ce nu costa mai mult de 20 de lei

    chestia care este nu se da acceptul sa se joace acolo decat daca sunt minim 10 persoane si tin sa precizez ca terenul este mare ,este monstruos fata de cele de la Polivalenta, are nocturna ,are tribuna unde incap peste 50 de persoane si avem loc sa parcam cel putin 20 de masini chiar in buza terenului sau peste 50 de masini la intrarea principala unde este asfaltat

    daca ne unim vreo 20 de persoane eu o sa contactez responsabilul care se ocupa gestionarea terenurilor si va anunt ce si cum

    P.s. mai pot incerca sa rezolv cu inchirierea salii acoperite dar acolo trebuie facuta cerere catre primarul orasului Otopeni ( se poate rezolva si asta, daca nu sunt foarte multi la rand )


    Astept participanti cat mai multi si sugestii pentru ziua in care se doreste sa jucam fotbal.........de preferabil ar fi sambata dupa intalnirea de la Polivalenta cand sunte-m adunati majoritatea

  • #2
    eu sunt pro
    sambata dupa Polivalenta ar merge un fotbal
    Last edited by Rey91; 30 June 2011, 15:09.
    sigpic

    Comment


    • #3
      daca exista printre noi oameni care nu prefera sportul cu balonul rotund mai pute-ti incerca ceva ca-n poza ), hai lenesilor , nu e nimic mai frumos ca o lada de bere si o partida de fotbal :P
      Attached Files

      Comment


      • #4
        E valabila pentru toata tara treaba cu batutul chistii?
        sigpic

        Comment


        • #5
          daca timpul si banii ( benzina) nu sunt o problema ,te invit cu cea mai mare placere, loc este destul pentru toata lumea pasionati sau nu de sport........unde-s multi puterea creste ;)

          Comment


          • #6
            va bagati niciunul la o miuta ? numai lenesi pe aici se pare

            Comment


            • #7
              E prea departe pentru voi locatia sau nu intereseaza pe nimeni propunerea mea?

              Comment


              • #8
                si eu sunt pro ... dar se strang cativa?
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • #9
                  as veni io da pana la Bucurest e drum prea lung asa ca ma duc la supercupa Fortza Steaua
                  My ride

                  Comment


                  • #10
                    si eu ma bag , dar aduca oameni ca sa se intample ceva.

                    Comment


                    • #11
                      Daca se stabileste ceva pe bune, ma bag si eu !
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • #12
                        eu v-am zis minim 10 persoane trebuie sa fie , altfel nu prea ni se permite accesul, maine o sa va urc cateva poze cu locatia si vedem ce iese

                        Comment


                        • #13
                          se mai baga careva la un meci ? m-am mutat inapoi in Otopeni si pot sa vorbesc oricand de teren, inca astept doritori

                          Comment


                          • #14
                            nu prea e interesata lumea ... se pare
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • #15
                              trebuie sa vorbesti pe la intalniri , nu prea intra lumea pe tot forumul sa citeasca.
                              vezi ca este topic facut pe bucuresti , nu prea ii mai clintesti la miscare

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google