Envirotabs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Envirotabs

    Adevar sau minciuna ?

    Azi am auzit despre aceste pastile, le foloseste de vreo 6 luni un cunoscut pe un passat 1.9 tdi, zice ca ii consuma un pic mai putin, (2-300ml la 100 de km) dar spune ca masina trage mai bine, e mai agila.

    Pe net sunt multe informatii, eu am tras concluzia ca este un simplu curatitor de injectoare, voi ce parere aveti?
    Last edited by mumus; 15 January 2015, 12:58. Reason: Automerged Doublepost
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

  • #2
    Am folosit si eu...trage mai bine cu ele....dar la consum nu am vazut nimic

    Comment


    • #3
      A mai folosit cineva Envirotabs ? Am cautat pe net si unii il lauda, altii spun ca e teapa.
      Sa oferit cineva sa- mi dea sa incerc si nu as vrea sa fac vreo prostie. Deci ati folosit careva ?
      Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

      Comment


      • #4
        https://enviroscam.wordpress.com

        Comment


        • #5
          Exact DannyMC, nu as vrea sa dau banii pe prostii, sunt pareri pro si contra pe mine ma intereseaza doar parerea celor care l-au testat. Pana la urma testul vorbeste de la sine. Am gasit pe you tube test, dar acolo e reclama si nu se pune.
          Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google