EuroNCAP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Lucianitos View Post
    iti zic eu 100% ca are
    intreaba-l si pe mareom
    si altele din gama logan au acele ranforsari,fii atent la ce te a intrebat andrei(sau mai bine zis nu numai prestige are) si cred ca dintre noi toti cind e vorba de logan andrei este cel mai documentat,iar un om foarte documentat mai este si csebalin
    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

    Comment


    • #17
      eu asa stiam ca numa prestige are
      Mereu superiori unui sat cu caini si oi

      Comment


      • #18
        Originally posted by andrei View Post
        Asta cine ti-a mai zis-o? Tu ii crezi pe toti care zic numai prostii?
        eu vad cu totul altceva Lucianitos vb despre ramforsari suplimentare,asta presupune automat ca celalalte au ramforsari doar ca prestije-ul ar avea suplimentare! am inteles bine sau gresit?
        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

        Comment


        • #19
          da eu la asta ma-m referit, si chiar am vb azi la intalnire cu mareom despre chestia asta !
          Mereu superiori unui sat cu caini si oi

          Comment


          • #20
            Are exact aceleasi ranforsari care le are orice versiune de Logan, nu difera cu nimic.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #21
              nu stiu de ce da am unele dubii
              Mereu superiori unui sat cu caini si oi

              Comment


              • #22
                Poti sa ai ce dubii vrei, eu ti-am zis cum e, daca vrei ma crezi, daca nu, nu...
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #23
                  Nu e nimeni cu un prestij care sa fi facut poza la usa fata interior cu panou dat jos ???? atunic vedem daca e ceva diferit de celelalte versiuni. Asteptam ceva poze daca are cineva

                  Comment


                  • #24
                    Din moment ce codurile de la usa de Prestige si alta usa de la orice versiune sunt la fel, nu vad cum ar avea Prestige-ul alte ranforsari?
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #25
                      Atunci se cunoaste raspunsu:d

                      Originally posted by andrei View Post
                      Din moment ce codurile de la usa de Prestige si alta usa de la orice versiune sunt la fel, nu vad cum ar avea Prestige-ul alte ranforsari?
                      Daca e asa atunci e clar ca sunt le fel nu are nimic mai special prestiju

                      Comment


                      • #26
                        cred ca sunt la fel
                        sigpic Alexandria

                        Comment


                        • #27
                          ....un prieten dupa ce s`a dat de cateva ori peste cap ....cred ca avea in jur de 60-80 km/h cand i`a fugit spatele si a ajuns in camp
                          Last edited by crististreulea; 25 February 2008, 22:43.

                          Comment


                          • #28
                            are casco? daca nu vai de el. deci alea 3 stele si-au facut datoria masina nu arata rau
                            Last edited by crististreulea; 25 February 2008, 22:46.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by sebi4fc View Post
                              are casco? daca nu vai de el. deci alea 3 stele si-au facut datoria masina nu arata rau
                              ''alea 3 stele''nu au nici o treaba cu masina...ci cu oamenii din masina...sau de pe capota masinii...
                              Last edited by crististreulea; 25 February 2008, 22:46.

                              Comment


                              • #30
                                Bv adrianxx chiar nu stiam chestia asta ms ca m-ai luminat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google