Eveniment: Urban Racing - Ne Dam Legal - 1 Noimebrie 2009 Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    expo tuning banuiesc ca e un fel de expozitie nu...?trebuie sa ma inscriu si sa dau taxa de 30 de lei...?la asta m-as baga...,m-as mai baga si la linii,dar din pacate nu sunt...la indemanare nu ma bag pt ca...nu ma bag
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • #17
      de ce nu te bagi si la indemanare????
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • #18
        pt ca sunt multi care sunt prea mult peste mine....si nu vreau sa risc masina
        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

        Comment


        • #19
          Ce initiativa excelenta! Bravo! Abia acuma citesc si eu despre eveniment prima data. Eu zic sa trimiteti pm-uri la toti membrii pt ca s-ar putea ca sa mai fie o gramada care ar veni si nu au aflat. Asta e parerea mea. Eu voi face tot posibilul sa vin la voi sa particip. Chiar mi-as dori foarte mult. Singurele probleme pe care le intampin eu de aici ar fi drumul (foarte lung si costisitor) si cazarea acolo (poate ma puteti ajuta voi cu niste informatii in acest sens). Voi anunta si eu gasca noastra de oameni "normali" din Timisoara despre eveniment din timp si sper sa venim o adevarata echipa la voi sa va luam cat mai mult din premii. De acum incolo voi citi sectiunea aceasta cat mai des sa vad update-urile. Tinem legatura
          sigpic

          Comment


          • #20
            multumim mareom..pt sustinere.... o sa pastram legatura si pe mess...

            up..ca sa vada toata lumea
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • #21
              up..ca sa afle lumea ca show
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • #22
                e un eveniment asteptat din c in c mai mult d ieseni....UP
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • #23
                  pacat ca nu aveti linii , era mai interesant( pentru mine)
                  sper sa pot ajunge macar ca spectator...

                  Comment


                  • #24
                    si pt mine cata....dar asta e....
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • #25
                      dar indemanarea ce are??? e mai multa drenalina la indemanare... (parerea mea)
                      oricum noi va asteptam... si poate va hotarati si va bagati totusi la indemanare
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • #26
                        nu ca n`as avea cu ce , sau nu as sti , dar nu vreau s`o fortez si forjez pe curbe si etc.
                        dar vedem , macar sa pot sa ajung , desi imi doresc sa va vad la lucru

                        Comment


                        • #27
                          @euromarket
                          Omule e super ce vreti sa faceti sper sa iasa beton dar....
                          1. Te rog sa te mai gandesti la grupele pe care le-ati facut...sunt mult prea multe....mai poti uni multe dintre ele. Daca vrei poti pune absolut toate modelele logan intr-o grupa...e imposibil sa fie diferente asa de mari intre motoare..si daca ele apar( sa zicem 1.4 motor stoc....si...1.6 16 v comprimat si soft + evacuare) atunci e meritul fiecaruia pentru masina lui.
                          Poti face evenimentul fara grupe sau poti face 3 grupe..pe tipuri de tractiuni...si faci circuitul in asa fel incat sa conteze doar "indemanarea" soferului ..nu CP ai masinii. E un cosmar organizatoric ceea ce ai propus tu acolo...
                          E pacat sa nu dai sansa unui baiat cu logan sa rupa P**da unuia cu ..alta masina
                          2. Mai ai prin regulament ceva de genu ..masina sa aibe toate scaunele, farurule aprinse ..rotile drepte la start,copii dupa acte..se pot verifica orig la inscriere, roata de rezerva ??, cauciucuri care nu sunt uzate..poate vine omu cu gume pentru "tavaleala"..SAMD..fii mai permisiv ..parerea mea e ca daca masina e OK pentru strada..merge si la o indemanare intr-o parcare...o masina fara RCA..nu e o prob ..ca esti in parcare privata..si oricum asiguratorul nu despagubeste daca participai la o competitie ..exista asigurari speciale pt asta..

                          - Afise A4 de pus pe masini timp de 1 luna - fiecare membru al clubului sa-l plateasca sau..
                          - Afise A3 de pus in oras..propune expunere media unei firme care face asa ceva ;)..pliante, afise ETC
                          - Flyere de inmanat tinerilor ....propune expunere media unei firme care face asa ceva ;)..pliante, afise ETC
                          - Voluntari pentru impartitul si lipitul fluturasilor si afiselor..cei din club ..seara in oras la un colt de strada ..imbracati frumos la tricou de club..
                          - Spot Radio local, TV - bar-pub, Affichage ...fa contracte de colaborare MOACA cu toti partenerii media pe care ii poti cunoaste..e mai ieftin ;)
                          - $ pt conferinta de presa ..se poate fara
                          - $ pt diplome vezi pct. 1.2.3.
                          - $ pt cupe + personalizare vezi pct. 1.2.3.
                          - $ pt premii..cum va descurcati..
                          - $ pt sonorizare ..poate are ceva un prieten
                          - $ pt jurizare - o masa, o apa, etc...cred ca se poate doar cu o apa ..cu totii o facem de placere
                          - $ pt banda de sac plastic pentru delimitarea perimetrului 25 ron 150 m,50 ron - 250 m, 75 ron 550 m -PRAKTIKER
                          - $ pt motorina tirurilor ce vor aduce si duce gumele din care se va face traseul ..va descurcati
                          - $ pt voluntarii ce vor incarca, descarca si amenaja traseul..se poate si fara bani..sunt multi care pot ajuta..

                          sper sa va fie de ajutor sfatul meu...
                          grupe putine....;)
                          http://www.youtube.com/watch?v=MTi8tV6ZgNA
                          http://www.youtube.com/watch?v=XS0KJAhfQj8

                          Comment


                          • #28
                            multumim de sfaturi..
                            grupele oricum nu mai sunt cele dupa CP ...o sa fie ceva mai interesant
                            iar din competitia pt autohtone primii 5(sau ramane de vazut cati) se vor lupta cu primii din cealalta competitie ..de la ALL
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • #29
                              E laudabil efortul depus pentru organizarea unui eveniment de acest gen. Mi-ar placea sa ajung si eu cu Maty la o tura de indemanare, dar din pacate drumul e prea lung si costisitor pentru mine

                              Va doresc mult succes in continuare si sunt sigur ca va fi un concurs super si foarte bine organizat.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                foarte tare ideea acestui concurs.......felicitari pt eforturile care le depuneti ca sa iasa ceva frumos si inedit.......sper sa va onorez cu prezenta, dar asta ramane de vazut in privinta dinerilor....bafta
                                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google