Evenimente Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.youtube.com/watch?v=sfZOELZ52j8 filmuletele lui mumus de la dragrace in curand si pozele
    ala cu ned 4 sped ... sigpic

    Comment


    • ataaat bine emil era mult asteptat... de mine...
      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

      Comment


      • Bravo Emil ptr montaj Regizor trebuia sa te faca maicata.

        ps: maine la indemanare o sa vedem asa ceva ?
        Last edited by mumus; 7 October 2011, 22:16.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • asta chiar e dat naibii
          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

          Comment


          • azi dimineata numa design era pe acolo...se plimba prin parcare...nu se putea hotara care 'jalon' sa-l ocoleasca...se plictisea singur.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • am fost si eu azi pe acolo si nimeni nu facea nimic din cauza vremii...adica doar se invarteau cativa prin parcare...
              DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
              sigpic

              Comment


              • hahahahahaha asta da concurs de indemanare
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • http://truta-emil.blogspot.com/2011/...rasov-1-2.html pozele de la drag
                  ala cu ned 4 sped ... sigpic

                  Comment


                  • lipsea ceva puternic )
                    sigpic

                    Broker de asigurari DESTINE

                    Comment


                    • erau si dizelari daca te incalzeste cu ceva ;))
                      ala cu ned 4 sped ... sigpic

                      Comment


                      • atat timp cat am lipsit eu nu era nimic puternic )
                        sigpic

                        Broker de asigurari DESTINE

                        Comment


                        • am trecut acu vreo ora si ceva pe acolo, nici nu am oprit,pe traseu nu era nimeni...parcate masini erau,de b,tm, dar nu am vazut pe nimeni concurand. Vreme naspa rau.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Anuarul Logan Club Brasov 2011


                            Dupa cum bine mentionat si in titlu, am stabilit impreuna cu mumus sa va facem o mica surpriza acum cu apropierea noului an, "sa nu uitam ce a fost, sa nu neglijam ce ar mai putea fi".
                            La intalnirea noastra obisnuita de joi la ora 6 (locatia fiind in discutie), avem ca scop o sedinta foto de grup si individuala cu cei doritori sa apara in anuarul 2011 al Logan Club Brasov ca pe baza acestor poze sa reusim sa aducem o mica bucurie acum la sfarsit de an. Pozele vor fi cu fiecare sofer urmand sa apara impreuna cu creatia (masina) in diferite ipostaze preferentiale sau alese de fotograf urmand o poza cu toti participantii la aceasta adunare.
                            Prezenta nu este nici obligatorie si nici eliminatorie, participa cine vrea si/sau crede intr-un anumit potential al clubului sau al grupului.
                            Ca urmare a sedintei foto vom distribui cadourile intr-o alta intalnire de joi sau o intalnire fulger.




                            Veniti cu mic cu mare la aceasta adunare!
                            Cei care sunt siguri ca vin ii rog sa se treaca in urmatoarea lista!
                            Va multumim pentru timpul acordat si va asteptam cu drag!


                            1. mumus
                            2. LoganRacer 0724-666-322

                            Comment


                            • 1.Mumus
                              2.LoganRacer
                              3.Stefan1987 in principiu vin sa vad cum imi fac timp

                              Comment


                              • 1.Mumus
                                2.LoganRacer
                                3.Stefan1987 in principiu vin sa vad cum imi fac timp
                                4.skorpionking

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google