Evenimente Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Martax Brasov & clubKIA.ro va pregatesc un eveniment aparte pentru data de 01 Mai 2010 care se va desfasura in Brasov.
    Un parteneriat care la prima colaborare a strans 226 de masini intr-o impresionanta coloana, va adreseaza invitatia de a participa la o manifestare intitulata Kia & Friends.
    Daca tot nu te-ai gandit unde sa mergi de 1 Mai vino cu cei dragi alaturi de noi.
    Indiferent de tipul masinii pe care o conduci (ne referim doar la turisme), indiferent de clasa acestora mica, compacta sau mare, indiferent de sex, indiferent de varsta, sunteti asteptati sa participati la un concurs de indemanare auto.
    Detalii despre premii, activitati, program sau unde ne vom regrupa seara pentru a sarbatorii asa cum numai noi stim sa o facem veti gasi in acest topic.
    Un gand bun si numai bine. Drum bun si asfalt sub roti.

    Detalii pe ClubKIA
    sigpic

    Comment


    • #32
      si unde se tine evenimentul in brasov ?
      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

      Comment


      • #33
        E vrajeala.S-a anulat.Au si ei "oamenii lor de onoare".
        Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

        Comment


        • #34
          Intalnire dacia 9 mai

          Intalnire dacia 8 mai in parcare la carefour
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • #35
            detaliaza te rog .
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • #36
              deci e pe 8 sau pe 9 mai

              sigpic

              Comment


              • #37
                trebe sa ne informam si sa dam si noi o fuga..asa in coloana frumos, cum se cuvine
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • #38
                  mai mult nu stiu
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    voi veniti in coloana ca eu va astept acolo

                    Comment


                    • #40
                      Intalnirea are loc pe 8 si 9 mai la brasov.intrati pe forum la *********.ro
                      eu mi-am anuntat prezenta pe data de 9 mai.
                      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                      Comment


                      • #41
                        atunci si eu pe 9 ca pe 8 lucrez

                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Oficial e pe 8 mai dar am inteles ca si pe 9 mai se intalnesc
                          O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                          Comment


                          • #43
                            deci mergem sau nu in grup ? sau ne vedem acolo pur si simplu ?
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • #44
                              asa ar fi frumos sa mergem mai multi
                              sigpic

                              Broker de asigurari DESTINE

                              Comment


                              • #45
                                Descriere
                                Denumire concurs: Zilele Sportive Sf. Gheorghe 2010
                                Organizator:Club Auto Crono - Sf. Gheorghe
                                Locatia: P-ta Libertarii Nr.1 - parcarea auto din centrul orasului
                                Traseul: este acoperit cu asfalt
                                Data concursului: Sambata 29.05.2010
                                Intentia de participare pana in data de: 27.05.2010
                                Adresa de E-mail: office@autocrono.ro, autocrono@gmail.com
                                Tel: 0740-944841, 0728-317443
                                Pagina de Web: www.autocrono.ro
                                Incheierea inscrierilor la locul concursului: Sambata 29.05.2010 ora: 11:00
                                Taxa de înscriere: 50 RON
                                START concurs: Sambata 29.05.2010 ora: 12:00
                                Festivitatea de premiere: la 15 minute de ultima masina
                                Taxa de inscriere: pilot: 50 lei
                                Numărul concurenţilor maxim admişi este 40
                                Categorii:
                                Grupa N1 – cu capacitatea cilindrica pana la 1400 cmc
                                Grupa N2 – cu capacitatea cilindrica intre 1401- 1700 cmc
                                Grupa N3 – cu capacitatea cilindrica peste 1700
                                Grupa L – piloti cu licenta sportiva
                                Grupa F – participare feminina indiferent de capacitatea cilindrica
                                Grupa OPEN – indiferent de capacitatea cilindrica
                                Grupa Juniori - cu acordul parintilor, (nu se percepe taxa)
                                Automobilele dotate cu turbo, se incadrează intr-o categorie imediat superioară
                                Premii: se premiaza cu cupe, medalii, concurentii clasati pe locurile I,II,III in clasamentele constituite pe categorii.
                                Premiul special „best time” = 50 lei, obtinut in cele trei manse de concurs a categoriei si de la Open.
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google