Excursii, Calatorii si Iesiri Organizate De LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E prohibitie Paul...misto si la Hanu...vorbim duminica
    sigpic

    Comment


    • da stiu ca este poi tocmai de asta vreau sa merg) la undita ca vin caraseiii la mal :>

      Comment


      • nu e problema valeriu...cand prinzi unu zici ca prinzi mai multi ...si in plus ce va strica o mica amenda daca va prinde cineva !!! pe dig aproape de apan am vazut ca e plin de pescari...hai fugiti...fir intins ...va astept cu ceaunul si cu apa...si restu aduceti voi

        Comment


        • Referitor la iesirea de 1 mai 2010 va rog sa postati aici. Mercic.
          sigpic

          Comment


          • Iar aici, in continuare, vom cauta alte atractii si moduri de-astea oribile de a-ti petrece timpul liber cu prietenii.
            Last edited by gl_mmm; 3 May 2010, 08:45.

            Comment


            • In continuare propun sa sarbatorim ziua de 5 mai (ziua barbatului) turnand ceva lichid in/pe noi....cine e pentru?
              sigpic

              Comment


              • Eu sunt pentru.
                Miercuri? La o terasa? 3-4 beri?
                Categoric sunt pentru!

                Comment


                • Catre cine trebuie sa fac o cerere pentru a decala ziua bautorului ,pardon a barbatului, pentru a putea participa si eu ? Fac cinste cu un rand de bere.

                  Comment


                  • Tovarasule DeWIL,Ziua masculului o poti sarbatori si duminica la Bacau.

                    Comment


                    • iata lista, aici unde ma trimite superM! pentru Tahiti 5 mai ora 17-17.30
                      1.iashca
                      Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                      Andreea Trifu

                      Comment


                      • Nenea iashca, ne roaga Relu sa mutam spritzul pt ziua barbatului cu o zi ...

                        Originally posted by DeWiL View Post
                        Catre cine trebuie sa fac o cerere pentru a decala ziua bautorului, pardon a barbatului, pentru a putea participa si eu? Fac cinste cu un rand de bere.
                        ... si as fi de acord. Si-apoi pica exact in ziua de joi, zi stabilita fix pentru asemenea "activitati culturale" in cadrul LC Galati. Si cica face cinste cu un rand de bere! Pai mai intrebi, Relu? Aprobat! Atat ca lista o vom deschide si alimenta pe topicul de cafenea.

                        Comment


                        • Eu ma gandeam sa ne intalnim azi...joi nu sunt in oras....dar cred ca e mai bine sa ne intalnim joia...si sa facem din asta o obisnuinta.
                          Oricum ar fi e bine din punctul meu de vedere.
                          Last edited by valeriuciprian; 4 May 2010, 09:25.
                          sigpic

                          Comment


                          • Azi nu pot mai multi, Valeriu. Si nici maine. O lasam pentru joi ...

                            Comment


                            • hotarati-va! valeriu m-a trimis aici ,tu mircea, ma trimiti la cafenea!facem un ping-pong?
                              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                              Andreea Trifu

                              Comment


                              • haideti la salina de la Tg Ocna sa facem un ping-pong
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google