Excursii Logan Club Braila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by bogdan_1984 View Post
    pana la urma am ajuns pe transfagarasean. poze si impresii gasiti aici. inca o zona care merita vizitata: CHEILE DAMBOVICIOAREI. este o splendoare, nu se compara cu cheile bicazului, este mult mai frumos. iata 2 poze, dar acestea nu reflecta adevarata frumusete a locului. cheile se afla in rezervatia "piatra craiului"
    Cand ai fost la cheile dambovicioarei?
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • #32
      pe 16 august am fost acolo. si vreau sa mai plec inca odata anul asta, ca am in cap un munte de urcat cu palinca la bot
      daca vrei iti pot da un nr de tel la care sa suni pt cazare. 60 ron camera cu pat matrimonial si toaleta comuna. dar e suuuper zona.
      abia astept sa mai plec odata.

      PS: am vazut odata in oras un logan rosu cu nr acela de inmatriculare (BR 03 RFW) si am banuit ca este al lui MIMI_RFW dar era condus de un barbat si in dreapta mai era un baiat
      sigpic

      Comment


      • #33
        Bine mah nu puteai sa dai un telefon ca esti la cheile dambovicioarei. Eu eram chiar acolo. Cazat chiar la intrare in rezervatie la 50 m de ghereta unde se luau banii ca sa intri.
        Oricum tot in zona sunt si cheile Dambovitei la fel de frumoase.
        Last edited by Cristi_LCD; 2 September 2009, 09:15.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #34
          apoi, daca stiam ca esti acolo...
          n-ai vazut si tu loganul galben? trebuia sa arunci cu o sticla de palinca dupa mine
          sigpic

          Comment


          • #35
            Ai vazut bine bogdan, numai ca la volan era tata.
            Last edited by Cristi_LCD; 5 September 2009, 11:29.

            Comment


            • #36
              astazi fusei la Salina Targu Ocna. urc cateva poze, ca sa va faceti o impresie sa o vizitati pe viitor si tot azi am fost in Slanic Moldova in parc.
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • #37
                Frumos parcul din Slanic Moldova. Il stiu de acum 3 ani. Imi pare bine ca primaria lor isi face treaba.
                Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                Comment


                • #38
                  Pt. cine este pasiaonat de drag racing (liniute) duminica 9 mai la tulcea pe aieroport se pleaca dimineata cu primul bac si se merge in coloana de masini cate nush sa va zic dar oricum fff multe)
                  Racing :>

                  Comment


                  • #39
                    In acelas timp este la Braila Raliul AUTOSERVICE. Cred ca majoritatea prefera ceva bady by braila, decat tulcea.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Cam ai dreptate Gicule. Eu vin la promenada. Apropo se da careva de la noi? Pe mine ma cam bate un gand.
                      ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

                      Comment


                      • #41
                        cu ce? cu GPL?
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Nu mai Bogdane, pe Benzina de la Gradina Mare :d
                          ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

                          Comment


                          • #43
                            Sa te doara iar inima ca ai dat tare in masina?.. Vezi ca ai de facut revizia.. si sa nu ai vo surpriza. Eu ma ofer sa te filmez daca te dai.

                            Comment


                            • #44
                              , da asa e, nici nu vreau sa ma gandesc la revizie.
                              ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

                              Comment


                              • #45
                                Are ceva in plus sau in minus benzina de la Gradina Mare? Eu numai de acolo am pus si la vechea Dacie si la actuala si nu am avut probleme.
                                Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google