Facelift Logan 2 /2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce frumos e cand te joci pe configurator si vezi ca un MCV cu toate optionalele inclusiv piele ajunge peste 15k EURO.
    Attached Files

    Comment


    • Da, meridian sud. Maine, teoretic, se poate conduce logan PH2, dar nu garantez. Oricum un pic dezamăgit de organizare.

      Comment


      • Originally posted by ciprs View Post
        Ce frumos e cand te joci pe configurator si vezi ca un MCV cu toate optionalele inclusiv piele ajunge peste 15k EURO.
        la 15k a vandut prietenul meu Q7-le din 2008 (l-a luat din Germania prin 2009) si avea reviziile facute numai la reprezentanta pana in 2016, il luam eu daca nu trebuia sa platesc peste 2.000lei numai impozitul pe an, ca la vreo 6-8000km pe an cati fac eu ma tinea inca 10 ani

        Bine acuma o sa ziceti ca exagerez, insa cu 15k deja ne uitam la un Astra, Focus sau chiar Octavia sau LEON. De ce nu si i30 sau Cee'd.

        @aris86: foarte frumos arata loganul pe rosu metalizat Nu ai poze cu toata masina din ambele parti ?

        Comment


        • Daca e s-o luam asa, la 15k gasesti BMW F30 318d dotat binisor cu maxim 150K km. din 2013.

          Comment


          • nu exagerezi, daciile de 15000 de euro sa si le tina sanatosi. drept e ca la altii poate nu gasesti iziar si 0.9tce, dar multi nici nu cauta asta. ar vrea mai degraba un climatronic, airbaguri cortina si 5 stele la euroncap (nu doar 3), senzori de ploaie, oglinzi heliomatice si mai putina rugina si apa in portbagaj.
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment




            • Fara cuvinte...

              Comment


              • Climatronic gasim la Dacia, cu celelalte mai greu...

                Comment


                • Apoi decat 15k pe un MCV, iei ceva de genul https://www.autovit.ro/anunt/audi-a4...tml#b50bf3e098 ... si de 3000e il mai repari daca e nevoie , cunosc multi (2 oameni) care au luat la 12-13k modelul acesta si nu au nici o problema, doar ulei si filtre.

                  Comment


                  • ÃŽn urmă cu o jumătate de oră am primit un sms de la Dacia prin care am fost invitat „în show-room-ul preferat” până cel târziu în data de 27 nov. ca să testez noile modele Dacia și să particip la un concurs cu nu-știu-ce-premii.
                    Ca să le onorez invitația, ar trebui să merg până la Deva, că în Petroșani n-a existat niciodată „show-room” Dacia, ci doar o reprezentanță căreia i s-a retras acreditarea Dacia în urmă cu câțiva ani. Mi-e peste mână să ajung acolo în week-end, așa că voi amâna testarea pe altă dată (probabil după Anul Nou o să mă înscriu la un test-drive).
                    M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                    Comment


                    • Full la Dacia nu-i nici dotare medie la altii.

                      Comment


                      • Logan-ul nou dotat full nu merita mai mult 10k .

                        Comment


                        • decat 15 mii pe o dacie.. mai bine 17 mii pe o corolla 1.6 132cp si cvt sau opel astra 1.4 turbo 125 de cai, sau Octavia, noul elantra, sau orice altceva de clasa medie

                          cred ca si golf 7 e mai ieftin in versiunea trendline

                          golf 7 e 15800 vs 15300 cat e dacia. big deal. dar nu are nici o treaba golfu cu loganu

                          ba la golf s-ar putea sa obtii un discount si mai generos decat cei 200 de euro scazuti de cei de la dacia, o jignire intre ochi
                          Last edited by cristi....; 25 November 2016, 21:11.

                          Comment


                          • Un TCe 90 Prestige full (fara piele si vopsea metalizata) cu rabla e sub 10k (9700 E) deci inca se incadreaza cu preturile cat de cat.

                            Comment


                            • Pai ce-ai facut, Bobita! Nu urla lumea ca daca Dacia baga climatronic, piele si cutie automata ei ar da banii imediat? Acum e prea scump?

                              Asa cum am mai zis, merita sa-ti iei Logan daca este la oferta, are ac si costa 6400E (Logan Plus). Restul briz-brizurilor sunt doar mofturi si se platesc. Nu ti le da nimeni gratis.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • eu m-am jucat aseara cu configuratoru si am configurat un logan 1.0sce prestige (asta mi se pare mie nivelul optim de dotari) si am iesit la 10200. un pret foarte bun, doar motoru e cam dubios si nu stiu cum se descurca cu masa unui logan full

                                o alta varianta demna de luat in seama din portofoliu dacia mi se mai pare duster 1.6 sce bvm 5, 4x2, pack adventure la 14600 parca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google