far tuning

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • far tuning

    stie cineva unde se gasesc blocuri optice fata altfel ca alea stock ..in spate am pus de la metro..tuning
    Last edited by Cristi_Xp; 3 March 2008, 20:51.

  • #2
    valeleu...dar asta nu gasesti tu?bani sa fie...ca la cum a inceput sa se dezvolte tuningul la noi...gasesti tot ce vrea bicepsul tau...cel putin la mine in oras...toate maghernitele care inainte aveau doar un filtru de ulei si o siguranta la vanzare...acum le vezi pline de tunareli si acareturi..(ps:ce-mi place ca scrie la intrarea in magazine:''pt elementele de tunning originale logan asiguram vopsirea in pretul standard''..si elementele de tunning originale..:praguri plastic 80 lei..prelungire bara fata/spate 54 de lei..eu nu am nimic impotriva acestor elemente de..''tuning''...parerea mea,daca nu ai bani de tuning,poate merge si un compromis facut cu bun gust...dar sa zici ca-s elemente de tunning originale logan

    Comment


    • #3
      Ori cum daca gasesti sa iei ceva vezi sa vina bine pe masina ca altfel o sa te super ca ai dat bani pe ele) Am vazut unele masini care arata super Aiurea cu ele din cauza culoarei sau......
      sigpic

      Comment


      • #4
        Originally posted by potbelly View Post
        stie cineva unde se gasesc blocuri optice fata altfel k alea stock ..in spate am pus de la metro..tuning
        asta sau asta
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          ala negru e dragut foc..bani sa fie vorba unui coleg

          Comment


          • #6
            frumoase foc si se sta si bine se si vede bine cu ele
            Bart: I am through with working. Working is for chumps.
            Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

            Comment


            • #7
              decat sa-ti iei farurile astea mai bine iti pui angel in farul stock ... mi se pare MULT mai frumos ...

              sau iti cumperi farurle astea, alea pe negru si te apuci sa pui led-uri in partea de sus (copyright online24h)

              Comment


              • #8
                Negre sunt mortale acum depinde si de culoarea masinii
                Drive is the game, Logan 1.5 dCI is my way
                www.upgradefaruri.blogspot.com

                Comment


                • #9
                  Daca imi pun faruri Angel Eyes nu o sa fie probleme la ITP? Cine mi le poate pune? Ce modificari trebuiesc facute?Daca masina este in garantie nu sunt probleme?

                  Comment


                  • #10
                    Nitescu:Nu o sa ai probleme cu farurile angel eyes la itp , din cate am citit doar cu pleoapele dar nu sunt 100% sigur pe chestia asta , de obicei de unde le cumperi acolo le si montezi eu asa am facut si nu o sa ai probleme cu garantia , eu dupa ce le-am pus am fost cu ea la garantie sa-mi faca becu de la mansalier si am si stopurile schimbate si nu au spus nimic baieti de acolo , de montat singur nu te sfatuiesc am auzit ca e mai greu , acu depinde de tine cum vrei sa faci
                    Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                    Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Rudy View Post
                      Nitescu:Nu o sa ai probleme cu farurile angel eyes la itp , din cate am citit doar cu pleoapele dar nu sunt 100% sigur pe chestia asta , de obicei de unde le cumperi acolo le si montezi eu asa am facut si nu o sa ai probleme cu garantia , eu dupa ce le-am pus am fost cu ea la garantie sa-mi faca becu de la mansalier si am si stopurile schimbate si nu au spus nimic baieti de acolo , de montat singur nu te sfatuiesc am auzit ca e mai greu , acu depinde de tine cum vrei sa faci
                      Ok, mersi mult!

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google