Faruri Dacia Logan "Angel Eyes"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Faruri Dacia Logan "Angel Eyes"

    Faruri Dacia Logan "Angel Eyes"
    Pentru un look agresiv al celui mai bine vandut model autohton Dacia LOGAN, Sono.ro va ofera acum o varianta eleganta de cosmetizare a autovehiculului dumneavoastra dedicata impatimitilor de tuning si nu numai : Farurile LOGAN "Angel Eyes"
    Pachetul contine 2 faruri stanga /dreapta pentru automobilul dumneavoastra Logan
    Pret 990 RON.Pentru mai multe informatii mailto:contact@adv.com.ro
    Attached Files
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

  • #2
    ei da, astea da. daca imi iau Logan ... clar imi pun d-astea
    http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
    http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

    Comment


    • #3
      nu cred ca ai vazut pretul :p
      numar secundele

      Comment


      • #4
        stai chill. ca se ieftinesc ele
        http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
        http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

        Comment


        • #5
          Pai sunt cam de un an pe piata,si era vorba ca de la 1 ian cand se produc din nou ca aveam ceva probleme cu matrita o sa se scumpeasca...
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            sunt faine, in schimb nu imi place partea de sus lasata libera,nici cu pleoape nu arata grozav pt ca fac farurile prea mici pt designul golanului

            Comment


            • #7
              Mie mi-ar placea in loc de porcaria aia de loc de pleoape imitatie dupa opel astra,sa fi pus semnalizator ca la seria 5 si gata...era mult mai frumos
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                a aparut inca un model de angel eyes (daca se poate numi inca un model), mie imi place mai mult modelul asta pe negru, pe culoarea masinii mele merg mai bine
                ps: in timisoara se comercealizeaza deja
                Attached Files

                Comment


                • #9
                  Unde si la ce pret?
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #10
                    pe ******* e un tip pe timisoara, pretul nu l-a afisat inca

                    Comment


                    • #11
                      930 lei parca asta era pretu , da avea multe de vanzare si stopuri (modelele noi cele fumuri , sau negru mat ) etc

                      Si o poza , sper sa nu se supere proprietaru
                      Attached Files
                      Last edited by Cristi_Xp; 20 February 2007, 04:44.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Mda, arata bine farurile. Dar cand va prelungirile alea din targ...
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by GOLAN91
                          930 lei parca asta era pretu , da avea multe de vanzare si stopuri (modelele noi cele fumuri , sau negru mat ) etc

                          Si o poza , sper sa nu se supere proprietaru
                          Arata super farurile,chiar merita schimbate cu asa ceva

                          Comment


                          • #14
                            Masina e a lu andon3 ,am vazut ca are user si aici :p
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #15
                              Da stiu a cui e masina da nu stiam ca are user si aicea , sper sa nu te fi suparat ca am postat poze cu masina ta .
                              Si inca o data sut super farurile nici nu stiu daca se merita sa mai pui si pleoape Spor la tuning
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google