Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • recomand si eu pe Silviu79,gaboneygg, dannyx78 ( am luat stopurile de la el si sunt ca noi).
    Last edited by rudy_grf; 30 November 2012, 12:04.
    sigpic

    Comment


    • Recomand cosmin_uau , FLR ....

      Comment


      • Recomand Planetara si userul etapiterie (interioare piele ) , chiar nu stiu de ce i-ati sters topicul de aici de pe forum . Am imbracat volanul in piele , mansonul + nuca schimbator . Pot spune ca sunt mai mult decat multumit , iar ca preturi ...mister... Desigur toate astea de mai sus cu o victima (si anume cotiera rupta in momentul demontarii nucii ) )

        PS: Pe planetara l-am sunat la 17:00 ca vreau piesele , la 19:00 ajunsesem in zona in care era si mi-a dat piesele . Deci Nota 10
        Last edited by 77sky; 9 December 2012, 13:00. Reason: Reclama!

        Comment


        • Originally posted by Nimeni View Post
          ...userul etapiterie (interioare piele ) , chiar nu stiu de ce i-ati sters topicul de aici de pe forum...
          N.B.! Topicul userului etapiterie NU a fost sters, a fost mutat la sectiunea Anunturi Bursa Neaprobate, conform Regulamentului.
          Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

          Comment


          • pusesem "mister" legat de preturi pentru ca sa stie lumea , sa nu ma streseze pe pm Dar ca sa va zic ca pret , e acelasi ca si la altii din tara + curierul dus intors . Avantajul colegului de la etapiterie , este ca el este din Bucuresti . Montajul /demontajul + pielea pe volan se fac intr-o zi (5-8 ore dureaza)....

            Comment


            • NU ma recomand pe mine, am promis ceva userului mario09 si nu m=am tinut de cuvant. Mea culpa.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Lasa ca te recomand eu, ca mereu te tii de cuvant, inclusiv ma astepti pentru diverse maruntisuri.

                Comment


                • Recomand Turturel , am primit coletul + sticker bonus.Mi-a zis ca dureaza intre 7-10 zile comanda mea , s-a tinut de cuvant omu si astazi s-au facut fix 10 zile de cand am discutat cu el la telefon (tot astazi le-am si ridicat de la posta).

                  Comment


                  • Recomand turturel, cosmin_uau, axscu...seriosi

                    Comment


                    • Recomand pe axscu, crististreulea,bandoi , baieti seriosi si cu produse ok

                      Comment


                      • recomand echipa DACIASHOP.
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • Multumesc tuturor pentru aprecieri.

                          Comment


                          • alexparvu_ro mi-a vandut un RADIO-CD care de fapt functioneaza doar pe radio (cand bag cd-ul da minunata eroare cd-error) desi in anuntul lui scria ca functioneaza impecabil.La cei 60 ron nu cred ca mai am pretentii dar totusi cred ca trebuie evitat pe viitor.


                            Sa auzim de bine.
                            real power..... diesel power by

                            Comment


                            • Recomand turturel pentru stickerele lui si pe user-ul bobbyred care a dat dovada de o intelegere extraordinara.
                              Foarte seriosi ambii si sper sa mai colaborez cu ei
                              sigpic

                              Comment


                              • Recomand Dragman .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google