Felix Baumgartner De La 39000 Metri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felix Baumgartner De La 39000 Metri

    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


    Un pas mic pentru un om un pas urias pentru o bautura energizanta....
    Fara Semnatura.

  • #2
    Am vazut aseara in direct pe net,azi e cam tarziu...
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #3
      Si ce a realizat pana la urma ?
      sigpic

      Comment


      • #4
        Pai,nu Red Bull iti da aripi?
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #5
          trebuie sa recunosc ca am avut emotii.am vazut totul de la un capat la altul.cand a ainceput sa se invarteasca haotic am zis:gata o pus'o.cu echipamentul care il avea putea sa sara si de la 45 km.
          Last edited by margelatu; 15 October 2012, 17:00.
          Welcome to the Club, We Have Jackets !

          Comment


          • #6
            Curajos tipul.
            Asa simte el ca traieste.
            Ca eu unul nu as face asa ceva, e alta poveste.

            Comment


            • #7
              red bull stratos

              Originally posted by bGy View Post
              Si ce a realizat pana la urma ?
              A doborat 3/4 recorduri mondiale 1. Cea mai mare altitudine la care a urcat vreodata un balon cu heliu cu tot cu echipaj ! 2. a depasit viteza sunetului (1.110 km/h) cu 257 de km ! 3. primul om care a sarit cu parasuta de la peste 30.000 de m ! al 4-lea era ce-a mai lunga cadere libera care era de 4min:37sec dar nu s-au asteptat sa atinga viteza asta si nu a rezistat decat 4:17 ..
              http://www.loganclub.ro/forum/ct_03_fie-t42314.html ..My Ride

              Comment


              • #8
                Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
                internal combustionizer

                Comment


                • #9
                  Originally posted by xplood View Post
                  A doborat 3/4 recorduri mondiale 1. Cea mai mare altitudine la care a urcat vreodata un balon cu heliu cu tot cu echipaj ! 2. a depasit viteza sunetului (1.110 km/h) cu 257 de km ! 3. primul om care a sarit cu parasuta de la peste 30.000 de m ! al 4-lea era ce-a mai lunga cadere libera care era de 4min:37sec dar nu s-au asteptat sa atinga viteza asta si nu a rezistat decat 4:17 ..
                  Vezi ca viteza sunetului e alta. Care a scris elucubratiile alea, nu aare minim de cultura generala.
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • #10
                    a fost emotionant momentul...am vazut live pe net , cap - coada, am trait fiecare clipa de suspans
                    sigpic
                    Experienta in asigurari de peste 5 ani.

                    Comment


                    • #12
                      mda ..

                      Originally posted by darksid3 View Post
                      Vezi ca viteza sunetului e alta. Care a scris elucubratiile alea, nu aare minim de cultura generala.
                      eu am luat date de pe site-ul lor '' see yaa "
                      http://www.loganclub.ro/forum/ct_03_fie-t42314.html ..My Ride

                      Comment


                      • #13
                        Tati, pentru cultura ta generala, viteza sunetului este cuprinsa intre Mach 0.8 si Mach 1.2, in functie de raportul volumetric, adica mediul unde se propaga. In aer, viteza aproximativa este de 1224 km/h. Nu stiu ce-ai luat tu de pe site-ul lor, dar ai facut-o mecanic si riscai sa propagi o prostie! See ya!
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • #14
                          aha ..

                          Originally posted by darksid3 View Post
                          Tati, pentru cultura ta generala, viteza sunetului este cuprinsa intre Mach 0.8 si Mach 1.2, in functie de raportul volumetric, adica mediul unde se propaga. In aer, viteza aproximativa este de 1224 km/h. Nu stiu ce-ai luat tu de pe site-ul lor, dar ai facut-o mecanic si riscai sa propagi o prostie! See ya!
                          tinand cont ca am laut de pe siteul lor nu am mai stat sa imi bat capul cu ce e acolo si imi cer scuze ca nu am observat ca era o prostie .. ! oricum stai linistit dark la fizica sunt bine !
                          http://www.loganclub.ro/forum/ct_03_fie-t42314.html ..My Ride

                          Comment


                          • #15
                            Anyway....



                            A aparut si varianta caterinca
                            Fara Semnatura.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google